BCIN (BC institut)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BCIN (BC institut)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MISTERIJ NESTANKA PRVOG ZAGORSKOG MILIJARDERA: ‘Otišao sam zbog privatne situacije. Neki polude ili se bace s mosta, ja sam otputovao’

Ima li naznaka o dividendi?

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja – BCIN

25.05.2018 14:04:21

Na temelju odredbe čl. 41 Pravila CE Enter tržišta u svezi sa čl. 246. st. 1 Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala financijski instrument BCIN u segment promatranja zbog prijedloga odluke Glavnoj skupštini o isplati dividende u iznosu od 7,50 kn po dionici.

Gubitak 3,5mil kn, konsolidirani gubitak 3mil kn 😮
Gasenje CE Enter kotacije, a na dnevnom redu Skupštine nema ni slova o tome.
Raspašoj…

Sjela dividenda danas. neoporezivih 7,5 kn po dionici.

Nigdje nove obavijesti o ukidanju CE trziste 29.09. i mozda (sulude zelje) da se prebace u visu kotaciju. Ostaje kupnja/prodaja po oglasnicima…

Izvanredna skupština 27.11.2018.

Šteta za dijonicu koja je dugo godina , pa i poslije krize, slovila kao neprikosnovena zvijezda, veća i od KOD PA !!!!uvijek si bio fin i pametan ako si rekao da je imaš….
Šteta.

Iz te ekipe nobl društva TUHO i CKML su i dalje zvijezde iz sjene, a BCIN, eto, utihno.
s druge strane kako su Medika i egzotični končari prestali sa masnim dividendama, onda bi ovo bila jedna od boljih dividendnih dijonica što u doba kada se nasvušir propagira šparanje kao životna filezofija nije loše.

Samo , baš preko oglasa kupovat….

Bilo pa prošlo.
Nekad sam je i ja imao. Mislim zadnji put tamo negdje 2013 ili 2014.
Dobro da sam je na vrijeme riješio.

poziv za skupštinu nije zakonit jer trebaju po zakonu isplatiti onima koji glasuju protiv te odluke vrijednost dionice po procjeni vrijednosti koju napravi revizor
Molim sve koji imaju dionice da mi se jave na private sa podacima zbog dogovora o zajedničkom nastupu i pripremi tužbe protiv uprave i NO koji to predlažu. kontaktirati će se svi veći dioničari oko toga. G. Jelošek je uvijek davao zanimljive prijedloge na skupštinama pa vjerujem da će nas podržati.

btw gore spomenuti navod je od poznatog odvjetničkog društva koje će nas zastupati u postupku.

ujedno ako ima i nekih saznanja i dokaza o zlouporabi položaja i počinjenoj šteti od strane uprave ili NO molim da se javi.

New Report

Close