BCIN (BC institut)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BCIN (BC institut)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malodušje i inertnost zahvatila je sve pore društva pa tako i male dioničare i tome se ne treba pretjerano iščuđavati.Takva situacija koristi većim ulagačima da pojavu stagnacije u poslovanju koriste za što jeftiniji dokup koji je posljedica bjegova malih dioničara.Morat ćemo očito i to pretrpiti.

1. ŠKORO DANIEL 104.985 63,05%
2. PLAMEGAL-TRIO D.O.O 5.990 3,60%
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.850 2,91%
4. JELOŠEK ZLATKO 4.359 2,62% +147
5. KOZIĆ ZDRAVKO 2.739 1,65%
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 2.209 1,33%
7. BOTKULJAK ANA 1.535 0,92%
8. HORVAT VJEKOSLAV 1.192 0,72%
9. PODRAVSKA BANKA D.D. 1.169 0,70%
10. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 1.000 0,60%
UKUPNO 130.028 78,09%

1. ŠKORO DANIEL 104.985 63,05%
2. PLAMEGAL-TRIO D.O.O 5.990 3,60%
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.850 2,91%
4. JELOŠEK ZLATKO 4.452 2,67% +93
5. KOZIĆ ZDRAVKO 2.739 1,65%
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 2.209 1,33%
7. BOTKULJAK ANA 1.535 0,92%
8. HORVAT VJEKOSLAV 1.192 0,72%
9. PODRAVSKA BANKA D.D. 1.169 0,70%
10. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 1.000 0,60%
UKUPNO 130.121 78,15%

Već neko vrijeme jedini kupac je jedan te isti.I to mic po mic.Nije mi jasno zašto je to tako i zašto vlada opća nezainteresiranost za ovom dionicom.Razlog može biti veliki skok cijene dionice kojem smo svjedočili u zadnjih 1-2 pa je moguća svojevrsna prekupljenost i želja za prodajom radi kapitaliziranja ostvarene razlike u cijeni.Tako radite vi pokretani testosteronom.Mi nježnijeg spola smo strpljivije i čekamo.

Čekaj malo, Kate! Pa zar nisi ti nedavno prodala BCIN i onda ipak kupila ponovo? To se zove strpljenje?

Post od 7.7.2014. dakle pred manje od godinu dana!


Kako si se ti Pier od afirmativnog spisatelja prometnuo u kritičara.Da se nisi i ti kao i ja olakšala za nekoliko stotina dionica pa se sad nadaš vratiti bar po istoj tarifi.Nije mi drago konkurencija mi raste.Slažem se da svatko može bolje, više,jače i treba ih poticati,stiskati ih i predlagati im.Ali zazivati propasti,stečajeve bez razloga tamo gdje dobit raste iz godine u godinu ne treba.Makar će prije podjeliti ove novce što su si prišparali.Ja sam si kupila papire iz ZAP-a ali nikako da si dobim vremena da to pročitam u miru.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Žena brzo uči i još se brže prilagođava. [emo_smijeh]
Nego sada kao promatrača i navijača za što nižom cijenom zanima me što se čeka sa pozivom za Skupštinu?!
Neki šaljivo primjećuju da se Škoro premišlja hoće li isplatiti 6 ili 7 kuna dividende. [emo_smijesak]

nema se para, kriza je, a posebno u poljoprivredi. uostalom vjerojatno mora podijeliti dionice “sposobnoj” upravi koja skriva neke stvari ili sebi za dobro poslovanje u 2010 godini.

Dividenda 7,80 kuna

Znači ku**c, ništa se nije promjenilo… Na kraju mi se čini da bi bolje prošao dam sam novce stavio u banku po 1% kamate…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Anesteziralo nas objavom dnevnog reda

Protuprijedlog od g. Jelošeka,

moram priznati, veoma zanimljivo, sa jako puno stvari za koje nisam znao… mislim, po ovome što piše, ako je istina, ovo je žešći sukob interesa, i nije ni čudno kako nema dividende, jer se s tim istima novcima kreditira druga privatna tvrtka…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ivAarfwWXd21qIv2byGgZQ==.pdf

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kako nisi znao?
Pa to im je već nekoliko godina spočitavano i opet pojeo vuk magare

New Report

Close