BCIN (BC institut)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BCIN (BC institut)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Borilo se, bori se i borit će se i dalje za te uvjete koje Fender navodi, ali u svakoj borbi ima poginulih a Škoro je čvrsta utvrda koja će još odoljevati.
Na njegove uvjete treba računati kad razmišljaš o ovoj dionici.
Rezultati ispod očekivanja u koktelu s gore navedenim, daju korekciju koja će u nedostatku Q1 a koja slijede za sve druge dionice u roku 3 tjedna, kod mnogih investitora dati prednost transparentnosti u odnosu na netransparentnost i nažalost novu poslovnu neizvjesnost.


Borilo se, bori se i borit će se i dalje za te uvjete koje Fender navodi, ali u svakoj borbi ima poginulih a Škoro je čvrsta utvrda koja će još odoljevati.
Na njegove uvjete treba računati kad razmišljaš o ovoj dionici.
Rezultati ispod očekivanja u koktelu s gore navedenim, daju korekciju koja će u nedostatku Q1 a koja slijede za sve druge dionice u roku 3 tjedna, kod mnogih investitora dati prednost transparentnosti u odnosu na netransparentnost i nažalost novu poslovnu neizvjesnost.

[emo_palacg]

Molimo, vratite nagradne dionice!!!!!!!!!

Bilo bi fora da padne na 420ak kn.
Tu cekam sa stabilizirajucom kupnjom, napokon mi se ovo cini kao dobra prilika.

Sve u svemu jučer se brže bolje prodavalo,a danas se po istoj cijeni sve pokupilo. Za povratak treba platiti više, živjeli insajderi[emo_smijeh]

1. ŠKORO DANIEL 104.985 63,05%
2. PLAMEGAL-TRIO D.O.O 5.990 3,60%
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.850 2,91% +1265
4. JELOŠEK ZLATKO 4.212 2,53% +237
5. KOZIĆ ZDRAVKO 2.739 1,65%
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 2.209 1,33% +100
7. BOTKULJAK ANA 1.535 0,92%
8. HORVAT VJEKOSLAV 1.192 0,72%
9. PODRAVSKA BANKA D.D. 1.169 0,70%
10. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 1.000 0,60%
UKUPNO 129.881 78,01%

Ni ovo nam nije trebalo

Europska komisija širom otvorila vrata GMO-u u Uniji

stock, prije si linkao ovakve članke:

http://www.agroklub.com/ratarstvo/velik-interes-eu-za-otkupom-crvenog-kukuruza/16526/

Da i?
Linkao sam taj odmah čim je izašao i ovaj neki dan isto čim je objavljen.
Jesam li nešto od toga krivo tempirao, izvlačio iz davnina ili manipulirao?
Ili članstvo foruma na vrijeme upućivao u izvore?
Ti raspolažeš informacijom koju sam ti poslao privatnom porukom i sad javno insinuiraš i spočitavaš mi nešto što uopće ne stoji.
Ali time govoriš više o sebi nego o meni.
I usput rečeno, ovoj upravi više ne vjerujem ni najmanje pa ni to i crvenoj kuruzi nakon ovakvog sloma poslovnih prihoda iako su najavljivali suprotno

Evo kad neće nitko, ja ću pa makar me zbog toga streljali…

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/BCIN-fin2014-1Y-REV-K-HR.pdf

Konsolidirana dobit manja je nego nekonsolidirana iz 2013.
To je svakako ispod bilo kakvih očekivanja bilo koga tko želi dobro.
I to još uz amortizaciju manju za 1,5 milijuna kuna.
Očito su prihodi tvrtki konsolidacije bili veći ali uz puno manje prodajne cijene u Srbiji i BiH.

Neće te nitko streljati.

Konsolidirano izvješće je mnogo bolje od nekonsolidiranog, zar ne, stock? Prihodi su ipak nešto veći, a dobit nije 30% manja.

Slobodno si sam izračunaj…pa ako si zadovoljan imaš na prodaji 4 HIDE naloga pa navali.
Ja sam nezadovoljan i to otvorano kažem.
Kad budem promjenio mišljene prvi ćeš znati

New Report

Close