Bankarica s računa klijenata ‘skinula’ 740.000 kuna i priznala: ‘Znala sam taksijem ići u Crikvenicu po kamenje’

Naslovnica Forum Komentari članaka Bankarica s računa klijenata ‘skinula’ 740.000 kuna i priznala: ‘Znala sam taksijem ići u Crikvenicu po kamenje’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

obično za neka zanimanja, zakon traži da poduzetnik obavi sistematski pregled svojih djelatnika, bankama očito nije potrebno imati psihofizički sposobne djelatnike, što bi rekao stariji svijet, luda sto gradi

Bankarica koja trguje na forexu (facepalm) tko je njoj dao diplomu? To nisu ljudi s problemima ovo je čista obijest.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Koja je to na forumu, bogata, slavna, grofica ….???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dobra ženo s obzirom da volis cvijece pravedni hrvatski sud je to ispravno cijenio kao olakotnu okolnost. Sad 5 ocenasa i 10 zdravo marija i sve ti je oprosteno. Jasno da ne tribas nista vracat. Uzimala si jer si volila cvijece.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sud je beskrajno NEPRAVEDNA INSTITUCIJA u Hrvatskoj.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Dobra ženo s obzirom da volis cvijece pravedni hrvatski sud je to ispravno cijenio kao olakotnu okolnost. Sad 5 ocenasa i 10 zdravo marija i sve ti je oprosteno. Jasno da ne tribas nista vracat. Uzimala si jer si volila cvijece.

Haha, genijalan komentar! Posebno mi se sviđa ono “pravedni hrvatski sud”. ☺

New Report

Close