Badel povećava dokapitalizaciju za 32,2 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Badel povećava dokapitalizaciju za 32,2 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni osobno se ne svida ovaj plan! Da imam malo vise novaca i banaka iza sebe i ostalih sudionika u vladi ja bi daleko vise ponudio! Hvala na ovome ali nije dobro!

Jel ovo po sili zakona nas Meteor na celu s “najboljim trgovcem” u Hrvata nas treba operusati? Ako ne znate pitajte sudce jer oni pravicno sude!

Nase “vlade” milijarde su za “kikiriki” prodale strancima a na ovim “malim” kompanijama mali ljudi iz vlade kokosare pod okriljem sacuvajmo Hrvatsko za Hrvate!

Za zamazivanje ociju sam ovako nesto i ocekivao! Nije dobro! Trazim da se razmotri ponuda nasih i Slovaka! Meteor nije firma koja ce dobro upravljati i nisu ista bransa! Osim toga bez kapitala i loseg boniteta kako ce to funkcionirati?

trgnite si takva dva tri kakve imate na slici, odmah cete se osjecati bolje!

Dobri nas covik opet je uspija. Nije islo po zakonu o Todorizaciji po kunu ka sta je naucija,ali nije ni ovo lose. Valjda ce drzava prodat udio od carine za kunu i pogurat poticajima pa ce opet sve doc na svoje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close