Autoceste idu u koncesiju na 50 godina za 3 mlrd. eura?

Naslovnica Forum Komentari članaka Autoceste idu u koncesiju na 50 godina za 3 mlrd. eura?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa nek dadnu cjelu državu!ta nisu se trudili za nju[emo_bijesan][emo_bijesan][emo_palacd]

50 godina mi se čini puno, treba to smanjiti. Treba napraviti dobre projekte pa uložit te 3 milijarde + još povuć toliko ili više iz EU fondova i da vidiš prosperiteta i napretka. S tom lovom (u rukama stručnih i sposobnih) se mogu čuda napraviti.

No lova ide u ruke podobnih i nesposobnih pa nisam baš optimističan.

Ovo je toliki sitniš da nije za vjerovati. Mislim da će sami vladajući otkupiti ovu koncesiju iz ukradenog novca ili će se negdje zadužiti i iskoristiti kredit u vlastito ime. Mislim da ćemo opet vidjeti varijaciju na temu menađerskih kredita.


Pa nek dadnu cjelu državu!ta nisu se trudili za nju[emo_bijesan][emo_bijesan][emo_palacd]

Sjetite se sto sam vam prije rekao… ovo je mrak, tragedija, i plac rasprodaja.

S te 3 milijarde, samo ce pokrpati par HAC kredita, i osigurati bozicnice jaslicarima. Necemo od toga imati nista razvojno. Kao i prije, strategija razvoja je rasprodaja svega dok ima, a kad nema, vec ce oni biti drugdje i boli ih briga.

Ostavit ce nas u zivom blatu bez izlaza.

Pa možda nije ni loše dat na 50 godina. Za 30 godina će se ionak auti kretati zrakom, a ovi nek upravljaju cestama haha

Ceste smo platili 12 mlrd EUR. Izvukli smo niti 1 mlrd.

I sada dajemo u najam za 3 mlrd keša … koji će se rasprčkat na umjetno podizanje standarda.

A svim idućim vladama kredit ostaje.

Bravo-tako se ponaša odgovorni domaćin i poslodavac.

Bravo Liniću! Bravo Milanoviću. Pokažite glupanima za koga su glasali!


Pa možda nije ni loše dat na 50 godina. Za 30 godina će se ionak auti kretati zrakom, a ovi nek upravljaju cestama haha

Bit ću zloban i odgovoriti ti :
DA bog da letio tim automobilom!



Pa možda nije ni loše dat na 50 godina. Za 30 godina će se ionak auti kretati zrakom, a ovi nek upravljaju cestama haha

Bit ću zloban i odgovoriti ti :
DA bog da letio tim automobilom!
[/quote]

Zašto? Misliš da na nam to ne nosi budućnost? Napredak Funky, napredak, svijet ide naprijed.


Zašto? Misliš da na nam to ne nosi budućnost? Napredak Funky, napredak, svijet ide naprijed.

S ovakvim biserima, svijet ide u propast, a ne naprijed

Zašto ceste nisu dali u koncesiju hrvatskim mirovinskim fondovima pa da znamo gdje nam idu novci od mirovina.


Zašto ceste nisu dali u koncesiju hrvatskim mirovinskim fondovima pa da znamo gdje nam idu novci od mirovina.

Onda mirovinskim fondovima ne bi ostalo novaca za kupovanje drzavnih obveznica i dokapitaliziranje propalih firmi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close