ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajmo sad malo edukacije za raju Prosle godine kada je BDI bio oko 11000 ATPL je bila na cca 3700-3800 Danas je BDI na ATH ATPL je na 3000 i jos joj dolaze 3 broda i jos je prikazala fantasticne rezultate.Svega toga nije bilo.Plus 2 broda u 2009.Predikcije su da od svjetskih analiticara da ce BDI jos rasti do kraja godine. Sada vas ja pitam dali ste vi normalni koji prodajete na 3000kn.Ako bas morate prodavati onda se stavite na ASK ne po bidu jer sami sebe ubijate.

Sve što si napisao stoji, ali podsjećam na silnu lovu koja je u panici povučena iz OIF-ova i koja sad itekako fali da ovo jače pogura gore.

Svi pokazatelji su bolji nego prošle godine, samo fali love.


Ima li netko kompletan K/P odnos? Hvala!

K/P

2809/4275

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

GERONIMO:

Ajmo sad malo edukacije za raju Prosle godine kada je BDI bio oko 11000 ATPL je bila na cca 3700-3800 Danas je BDI na ATH ATPL je na 3000 i jos joj dolaze 3 broda i jos je prikazala fantasticne rezultate.Svega toga nije bilo.Plus 2 broda u 2009.Predikcije su da od svjetskih analiticara da ce BDI jos rasti do kraja godine. Sada vas ja pitam dali ste vi normalni koji prodajete na 3000kn.Ako bas morate prodavati onda se stavite na ASK ne po bidu jer sami sebe ubijate.

Sve što si napisao stoji, ali podsjećam na silnu lovu koja je u panici povučena iz OIF-ova i koja sad itekako fali da ovo jače pogura gore.

Svi pokazatelji su bolji nego prošle godine, samo fali love.

E to se slazem

SAM PROTIV SVIH


Ne nedostaje novca pogledajte promete prošle godine u odnosu na prošlu i vidjeti ćete da netko stvarno štopa ovu dionicu——

Prošle godine je s dosta manjom količinom novca podignuta na razine od 3800 Kn, a dok ove dosta se troši da bi se ostvario rast
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

GERONIMO:

Ne nedostaje novca pogledajte promete prošle godine u odnosu na prošlu i vidjeti ćete da netko stvarno štopa ovu dionicu——

Prošle godine je s dosta manjom količinom novca podignuta na razine od 3800 Kn, a dok ove dosta se troši da bi se ostvario rast
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A

To je isto istina ali fali jer ocigledno ovaj koji prodaje ima dionica ko kineza i fali likvidnosti da ga neko pocisti
jer ATPL ima preveliki FREE FLOT da bi nasa burza to mogla progutati

SAM PROTIV SVIH

Kupnje:
Cijena Količina
3.033,99 48
Prodaje:
Količina Cijena
47 3.035,00

Za kunu bih poderao po asku iz inata a ne gledat na svaku lipu. Kakav lik.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Drys dotaknuo 112$ samo prije 10 radnih dana ga se moglo kupiti po 80$

SAM PROTIV SVIH

Jel ovo opet klasika.. danas mi je preskupo dat 3040kn.. radije ću u ponedjeljak platit 3100?

Ajmo, digitron u ruke.. ne isplati se [huh]


Jel ovo opet klasika.. danas mi je preskupo dat 3040kn.. radije ću u ponedjeljak platit 3100?

Ajmo, digitron u ruke.. ne isplati se [huh]

Dionica je od oporavka od korekcije malo naglo poletjela, tako da se ceka unovcavanje profita… Tad bih i ja mogao unutra…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Jel ovo opet klasika.. danas mi je preskupo dat 3040kn.. radije ću u ponedjeljak platit 3100?

Ajmo, digitron u ruke.. ne isplati se [huh]


dobro kažeš!!! sigurno ću zažaliti!!!!![sealed][sealed][sealed]

Four Star General

Prosjek >3001[thumbsup]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


BigBoss: ” GERONIMO: ” ” Ne nedostaje novca pogledajte promete prošle godine u odnosu na prošlu i vidjeti ćete da netko stvarno štopa ovu dionicu—— Prošle godine je s dosta manjom količinom novca podignuta na razine od 3800 Kn, a dok ove dosta se troši da bi se ostvario rast http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A ” To je isto istina ali fali jer ocigledno ovaj koji prodaje ima dionica ko kineza i fali likvidnosti da ga neko pocisti jer ATPL ima preveliki FREE FLOT da bi nasa burza to mogla progutati

Da se štopa rast to nije upitno , no ovo za preveliki free float apsolutno ne stoji. Pa ne trguje se sa dionicama CROS, Uprave, države, vlastitim/trezorskim, uglavnom sve iz top 10 je izvan zse. No da su fondovi dokazali svima da su gazde na našoj maloj burzici to je isto točno. Međutim , kad se probila brana na koti 3000, vjerujem da idemo dalje ka fer vrijednostima bez obzira na bočne udare, koji su sve samo ne zanemarivi.
[cool][undecid]

New Report

Close