ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tricu smo dakle razdjevičili treći put (ili četvrti uključujući jesen 2007). Nadam se da smo dvicu zauvijek pozdravili[thumbsup]

Samo da još malo dublje uđemo u tricu za svaki slučaj da ne ispadnemo[thumbsup]

OOOOODEEEEEEE ovo bez povratka[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ali zasluzeno mora se priznati. Dokazano najbolji brodar kod nas. Svaka cast upravi s kojom plovima i dionicarima koji danas nisu davali nisko u sveopcoj korekciji.[wink][smiley]

Ne laje pas zbog sela.

Još uvijek je to mršavo, ali izgleda da su prodavači ipak malo bolje razmislili.

Drys 3% u premarketu. 110 je tu. Ljudi moji jeli to moguće…[lol] [lol] [lol]

Quo vadis, Atpl?
Stani, odmori malo, uhvati zraka brate mili!
Ajmo kapitalisti, malo po bidu.
Nećemo valjda pnedjeljak dočekat iznad 3000….[shocked]

hate red


Quo vadis, Atpl? Stani, odmori malo, uhvati zraka brate mili! Ajmo kapitalisti, malo po bidu. Nećemo valjda pnedjeljak dočekat iznad 3000….[shocked]

jesi ti rekao da si prodao prije 2 dana?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


kamenac: ” Quo vadis, Atpl? Stani, odmori malo, uhvati zraka brate mili! Ajmo kapitalisti, malo po bidu. Nećemo valjda pnedjeljak dočekat iznad 3000….[shocked] ”

jesi ti rekao da si prodao prije 2 dana?

je![lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

kamenac, ovaj tvoj potpis ” hate red ” izmjeni sto prije da ne budes toliko dvolican. Jel moguce da jos uvijek nisi ponovo kupio? Ja sam prije mislio da prepoznajes prilike, ali ocito sam se prevario.[wink]

Odluku donosim sam, ali pazljivo slusam ostale.


Quo vadis, Atpl?
Stani, odmori malo, uhvati zraka brate mili!
Ajmo kapitalisti, malo po bidu.
Nećemo valjda pnedjeljak dočekat iznad 3000….[shocked]

Pa jučer ti rekoh osim ako ne zavrsi iznad 2970[thumbsup]. Šalu na stranu moguće su još omanje borbe oko kote 3000, a onda ju treba i zadržati[thumbsup]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


Quo vadis, Atpl? Stani, odmori malo, uhvati zraka brate mili! Ajmo kapitalisti, malo po bidu. Nećemo valjda pnedjeljak dočekat iznad 3000….[shocked]

ma to ti kupuju da bi se mogli iskrcat povoljnije, ide to dole…stani na cca 2500 na bid
[lol] [lol] [lol] [kiss]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

DRYS 110 u pre marketu.Bice para DJole.[lol]

SAM PROTIV SVIH

Izvjestaji za kuce dosli u Americi iznad ocekivanja znam da nema veze ali da se zna.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close