ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 02:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nadajmo se da je ovih 2910 bilo popunjavanje intraday gapa.[proud]

Osim toga , bilo je i popunjavanje mog portfolia……

Evo kreće emisija. Jerković najavljen kao prvi sugovornik.

[color=blue]Kapetan Jerković je ovako rekao, da tržište je trenutno jako jako i oni ne očekuju u bližoj budućnosti neke negativne posljedice, već da očekuje na srednji rok prisilno zaustavljanje od strane Kine, ali da će i neka nova tržišta buknuti rekao mi smo žilavi i prilagoditi će se svakoj situaciji i napraviti ćemo sve što treba da dioničari ostvare što veću dobit.

Najavio je 3 gradnje ove godine da će biti gotovi, Zagreb 6 mjesec, Pracat u 8 mjesecu, dok onaj iz Vietnama na jesen dakle na kraju godine, a ostala dva slijedeće godine

Eto tako je rekao da ATPL posluje najbolje što može………………

Pozdrav[/color]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Evo kreće emisija. Jerković najavljen kao prvi sugovornik.

he he jerković voli spuštati loptu na zemlju, “imamo sreću da živimo u ovakvom vremenu, ali znamo da neće uvijek ostati ovako visoko”, ali mu urednica ne da [cool]

ja malo zakasnio pa da provjerimo kod onih koji su slušali: nije spominjao nikakve nove brojke, ne? tj. za iza 31.03.?

Nisam nešto zadovoljan emisijom, porinuće prvog broda je polovicom 6og mjeseca, ali je isporuka u 11om i 12om. Dežurni matematičari neka preračunaju prihode u 2008oj a da isključe prihode od novih brodova, jer će ostala 2 biti isporučena u 2009oj.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Nisam nešto zadovoljan emisijom, porinuće prvog broda je polovicom 6og mjeseca, ali je isporuka u 11om ili 12om. Dežurni matematičari neka preračunaju prihode u 2008oj a da isključe prihode od novih brodova, jer će ostala 2 biti isporučena u 2009oj.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Brojke nije spominjao, ni nove kupovine ni prodaje brodova.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ovo nije bilo uživo. Pustili su snimku Jerkovićevog intrevjua od jučer.
Točan podatak oko novogradnji je Držić porinuće sredina lipnja, isporuka studeni, Zagreb kraj lipnja, Miho Pracat kraj srpnja ili početak kolovoza.


Nisam nešto zadovoljan emisijom, porinuće prvog broda je polovicom 6og mjeseca, ali je isporuka u 11om i 12om. Dežurni matematičari neka preračunaju prihode u 2008oj a da isključe prihode od novih brodova, jer će ostala 2 biti isporučena u 2009oj.

Kolega dobar dribling.Osim ako se niste slucajno zabunili.

SAM PROTIV SVIH

http://www.lloydslist.com/ll/news/dry-bulk-market-in-riot-mode/20017533017.htm


Simone: ” Nisam nešto zadovoljan emisijom, porinuće prvog broda je polovicom 6og mjeseca, ali je isporuka u 11om i 12om. Dežurni matematičari neka preračunaju prihode u 2008oj a da isključe prihode od novih brodova, jer će ostala 2 biti isporučena u 2009oj. ” Kolega dobar dribling.Osim ako se niste slucajno zabunili.

Nije dribling, tako je čovjek rekao, a neki su ovdje uračnuvali prihode od novih brodova već od 6mj nadalje, ako sam pogriješio sorry, ali mi pokažite gdje.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Simone: ” Nisam nešto zadovoljan emisijom, porinuće prvog broda je polovicom 6og mjeseca, ali je isporuka u 11om i 12om. Dežurni matematičari neka preračunaju prihode u 2008oj a da isključe prihode od novih brodova, jer će ostala 2 biti isporučena u 2009oj. ” Kolega dobar dribling.Osim ako se niste slucajno zabunili.

Nije dribling, tako je čovjek rekao, a neki su ovdje uračnuvali prihode od novih brodova već od 6mj nadalje, ako sam pogriješio sorry, ali mi pokažite gdje.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close