ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 23:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Baš me zanima koliko će pasti ATPL prije nego što opet krene rasti…

mislim da si to upravo vidio! [lol]

Rušiće ju do 2800. kao što su rušili sa 2800 na 2550 pa odbijanac na 3000.
Strpljivo.
[cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

DiAbLeRo:

Baš me zanima koliko će pasti ATPL prije nego što opet krene rasti…

mislim da si to upravo vidio! [lol]


[pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ipak izgleda da sam bio u pravu nažalost sa svojom interpretacijom tehničkih pokazatelja… nakon više uzastopnih neuspjelih pokušaja proboja razine 3000 u roku od tri dana te svakodnevne zaključne cijene ispod te razine uslijedio je pad…[cry]…ipak vratiti će se ona iznad 3000 vrlo brzo[smiley]

vidi vidi …

I love the Smell of Profits in the Morning

Najbolje je ne gledati monitor , sve će to doći na svoje.
Zanima me da li se Kamenac ponovo ukrcao?

uglavnom, ja sam htio iznad 3000 prodat i jedan manji dio i jesam…

al pokušo sam trejdat između 2700-800 i oba puta se zahebo tako da mi se više ne pada napamet bavit time, il sam ja glup il ona jednostavno ne može dovoljno past da se taj trejd isplati!

DiAbLeRo:

Baš me zanima koliko će pasti ATPL prije nego što opet krene rasti…

mislim da si to upravo vidio! [lol]


[thumbsup]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

Danas bi po logici stvari trebalo biti riječi o ATPL u Moreplovima na radio Dbv. Možda Jerković prišapne koji detalj o drugom kvartalu ili dividendi.


Najbolje je ne gledati monitor , sve će to doći na svoje. Zanima me da li se Kamenac ponovo ukrcao?

Jok. Male boum jouš počakal, što bi rekli Zagorci.[cool]

hate red

Tabasco:

Najbolje je ne gledati monitor , sve će to doći na svoje. Zanima me da li se Kamenac ponovo ukrcao?

Jok. Male boum jouš počakal, što bi rekli Zagorci.[cool]


Bravo kamenac nanjušio si da je 5 korekcija traderski zanimljiva, osim ako danas ne završi na više od 2970

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

Očigledno je trend izlaska iz svega i ulazak u graževinare, činjenica je da su na našoj burzi daleko najisplativiji za bržu zaradu. Iskreno to bio i moj plan ali reko nek atpl odradi svoje poslije izvješća pa ja odo i eto došlo izvješće i “odradila” dionica svoje ali u rikverc. Priznajem da to ni u jednoj kalkulaciji nisam predvidio niti znam ikoga tko je ali to ne mijenja činjenicu da sam ostao bar 10-ak % kratak s dijelom portfelja u atpl ovakvim razvojem situacije i to baš na izvješće čijim sam se datumom rukovodio[sad]
Zato svaka čast velikim igračima, fondovima i sl. čiji se ulasci i izlasci primjete na cijeni dionice, savršeno tempirano i dobro odigrano.
Vratit će se oni u atpl i zaraditi 2 puta, iskreno to bio i moj plan ali me preduhitriše.[embarass]
Neka nov sam, pratim i učim… Ne bu me 2 puta žednog preko iste vode…[thumbsup]
A sad mi ne preostaje drugo nego sjedi drvo na drvo i čekaj da atpl odradi što po svoj logici mora i da građevinari odu u, poslije ovog skoka, logičnu korekciju, a onda…


Očigledno je trend izlaska iz svega i ulazak u graževinare, činjenica je da su na našoj burzi daleko najisplativiji za bržu zaradu. Iskreno to bio i moj plan ali reko nek atpl odradi svoje poslije izvješća pa ja odo i eto došlo izvješće i “odradila” dionica svoje ali u rikverc. Priznajem da to ni u jednoj kalkulaciji nisam predvidio niti znam ikoga tko je ali to ne mijenja činjenicu da sam ostao bar 10-ak % kratak s dijelom portfelja u atpl ovakvim razvojem situacije i to baš na izvješće čijim sam se datumom rukovodio[sad]
Zato svaka čast velikim igračima, fondovima i sl. čiji se ulasci i izlasci primjete na cijeni dionice, savršeno tempirano i dobro odigrano.
Vratit će se oni u atpl i zaraditi 2 puta, iskreno to bio i moj plan ali me preduhitriše.[embarass]
Neka nov sam, pratim i učim… Ne bu me 2 puta žednog preko iste vode…[thumbsup]
A sad mi ne preostaje drugo nego sjedi drvo na drvo i čekaj da atpl odradi što po svoj logici mora i da građevinari odu u, poslije ovog skoka, logičnu korekciju, a onda…

Kušamo istu kašu[lol]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

New Report

Close