ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 19:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nazvao neke ljude u Dubrovniku i postoji mogucnost da bi dividenda vec sada mogl biti 100-150 kuna.Ali uzeti ovaj inf.sa rezervom.

SAM PROTIV SVIH

Daj Jerkoviću slikaj se i ti , sazovi konferenciju za novinare…. galami ima te čovječe
daj da i mi doživimo je…nu blokadu

semper fidelis

Ajde tabasko a šta se dešavalo sa dionicom od 15.04 do danas???!!!

Sad se kupuje ATPL … [thumbsup]

Cookie Monster

Mi smo eto kao odradili rast, pa sad ekipa izlazi i ulazi u balone. Vidjet ćemo gdje će se vraćati kad budu bježali iz balona. Ljeto je naše doba [thumbsup]


[angry] Ovo je stvarno nevjerovatno. Crobex dva dana zaredom + 2 , mi -1. Što bi tek bilo da je izvješće loše.

Dobro kaže Caccone. Jure Radić dobro zna kako u Rvatskoj funkcioniraju stvari. IGH ima gubitak i 1q, ali nakon onakvog priloga u dnevniku FI nije bitno. Uspio je za sobom povući i sve građevinare. Imam INGR-u i danas mi je opet preko 40k, ali ATPL mi je najveća uzdanica. I danas sam je kupio.


Nazvao neke ljude u Dubrovniku i postoji mogucnost da bi dividenda vec sada mogl biti 100-150 kuna.Ali uzeti ovaj inf.sa rezervom.

A kada će biti skupština i ex dday?

Tabasco:

[angry] Ovo je stvarno nevjerovatno. Crobex dva dana zaredom + 2 , mi -1. Što bi tek bilo da je izvješće loše.

Dobro kaže Caccone. Jure Radić dobro zna kako u Rvatskoj funkcioniraju stvari. IGH ima gubitak i 1q, ali nakon onakvog priloga u dnevniku FI nije bitno. Uspio je za sobom povući i sve građevinare. Imam INGR-u i danas mi je opet preko 40k, ali ATPL mi je najveća uzdanica. I danas sam je kupio.

Slažem se džaba posao kad je marketing u banani[tongue]
Volio bih da netko prokomentira (makar i sa izmišljenim argumentima) današnje stanje atpl (-1%) u svijetlu crobexa (+2%), BDI-ja u oblacima…!???
[undecid][sad][undecid]


Ajde tabasko a šta se dešavalo sa dionicom od 15.04 do danas???!!!

Događao se opravdani rast nakon bezrazložnog urušavanja cijene, ali ni približno onakav rast kakav je trebao biti. U isto vrijeme baloni su rasli puno jače. Dužni su nam barem jednu blokadu, možda i dvije…


Volio bih da netko prokomentira (makar i sa izmišljenim argumentima) današnje stanje atpl (-1%) u svijetlu crobexa (+2%), BDI-ja u oblacima…!???
[undecid][sad][undecid]

Prilika za dokup [cool]

ipak izgleda da sam bio u pravu nažalost sa svojom interpretacijom tehničkih pokazatelja…
nakon više uzastopnih neuspjelih pokušaja proboja razine 3000 u roku od tri dana te svakodnevne zaključne cijene ispod te razine uslijedio je pad…[cry]…ipak vratiti će se ona iznad 3000 vrlo brzo[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

luzeri kapitaliziraju,pravi igraci,kupe nisko…malo dole,,sutra vec gore.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close