ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 09:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izgleda da je samo volumen bitan i da se netko vrlo velik ukrcava unutra, zao i kontrolira cijenu na ovako ispaćenom tržištu, a kasnije će je dignuti na nižim volumenima.!


gorgija: ” . pod geronimovim vodstvom, naravno. [cool] ” nemam ništa protiv nikog……..ali nisam ovca da me vodaju [sealed] geronima sam pitao mišljenje samo za TA a ovu dionicu imam prije nego što sam ga upoznao…inače je OK tip, voli piti, jesti i ljubiti baš kao i ja[cool]

nisam to mislio negativno. nitko tako jasno i u glavu ne šiba istinu o ATPL kao geronimo, tako da se nitko neće jednog dana moći žaliti što je prodao na 3000 jer nije znao da će to još rasti [wink]


Inače nisam prodao ni jednu dionicu.Dionica je podcijenjena a dali će rasti to vam ne mogu garantirati.Podcijenjena je za duplo u odnosu na svjetske brodare.

Kad već trkeljate o Drysu, nije zgorega primijetit i ovo:
P/E (ttm): 7.52
EPS (ttm): 13.30
Po čemu je to onda Atpl potcijenjen za duplo, pitam se pitam…[proud]

hate red

Kolega pogledajte medijan za 12 brodara imate na ovim stranicama i PS i PE i PBV već sam to napravio.

SAM PROTIV SVIH

Vidim uredno ste PS zanemarili .Koliki je Na drysu kolega Kamenac?

SAM PROTIV SVIH

A i BV ste preskočili sigurno čekate niže.

SAM PROTIV SVIH

Molim vas sve iskusne forumaše nemojte samo o fundamentima jer ćete ispasti glupi na ovoj dionici, ako hoćete da drukate na dolje .Ako hoćete da drukate drukajte o maloj likvidnosti i velikom free flotu ATPL ,e to može spustiti cijenu a fundamenti nikako.

SAM PROTIV SVIH

Geronimo, koji je tebi osobno draži pokazatelj na brodarima:
– P/E ili P/S?
– EPS ili BV?

hate red


GERONIMO: ” Inače nisam prodao ni jednu dionicu.Dionica je podcijenjena a dali će rasti to vam ne mogu garantirati.Podcijenjena je za duplo u odnosu na svjetske brodare. ” Kad već trkeljate o Drysu, nije zgorega primijetit i ovo: P/E (ttm): 7.52 EPS (ttm): 13.30 Po čemu je to onda Atpl potcijenjen za duplo, pitam se pitam…[proud]

evo počeo najavljeni druk [lol]

bolje gledaj dianu i eagle. P/E 17 i 26. oni su po poslovanju koliko sam čuo sličniji ATPL. i usporedi novoobjavljene Q1 rezultate i najave za ovu godinu diane, jako podsjećaju na ATPL.

Sva četiri zajedno daju sliku.

SAM PROTIV SVIH

sutra u 12:05 na radio dubrovniku je emisija moreplovi,mozda bude kap.jerkovic gost.ako neko bude sluso neka stavi na forum ono najvaznije[smiley]


evo počeo najavljeni druk [lol] bolje gledaj dianu i eagle. P/E 17 i 26. oni su po poslovanju koliko sam čuo sličniji ATPL. i usporedi novoobjavljene Q1 rezultate i najave za ovu godinu diane, jako podsjećaju na ATPL.

Meni je Drys baš draži.
Jer se po njemu ravna i puk naš domaći brodski ulagački…[wink]

hate red

New Report

Close