ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nav Atpl je 4500 kn samo toliko.

SAM PROTIV SVIH

ma ljudi ne doživljavajte kneleta, on je dežurni oriđinal ovog foruma, kad god negdje izađe dobar FI eto ti njega da se pravi važan, pročitajte na ingri šta je pričao da je FI lažiran i da ima info da neće proći reviziju i da će ingru skinuti s burze i šta ja znam šta sve ne.

Dosadile su mi zalopojke pa sam malo pogledao svoje biljeske. Osim sta sam neki dan kupio ATPL po 28XX zadnja kupovina prije toga mi je bila 11.04 po 2100. Kad pogledam period od 33 dana dionica je skocila 861 kunu ili 41%. Ma ljudi treba slaviti danasnji dan.[thumbsup][lol] [lol] [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Evo upit Shoguna s teme ATPL na forumu mojnovac
http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=608&page=552
evo što piše

čitam komentare na jednim novinama i tip piše:…

Citat:
raspitaj se malo za amerikance koji već duže skupljaju ATPL preko jedne velike i etablirane hrvatske brokerske kuće. Sumnjam da ćeš nakon toga govoriti da nitko od stranih fondova ne kupuje dionice ATPL )

Jel’ ovo neistina ili netko ima sličnan info. Bila bi šteta da mirovinci propuštaju ovu priču.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


ma ljudi ne doživljavajte kneleta, on je dežurni oriđinal ovog foruma, kad god negdje izađe dobar FI eto ti njega da se pravi važan, pročitajte na ingri šta je pričao da je FI lažiran i da ima info da neće proći reviziju i da će ingru skinuti s burze i šta ja znam šta sve ne.

Ima ga i na Ledu. Ostavio sam mu tamo poruku.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

samo da vam javim jer mislim da nekak i fondovi prate taj blesavi drys da je upravo prosao 100$[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

gorgija:

ma ljudi ne doživljavajte kneleta, on je dežurni oriđinal ovog foruma, kad god negdje izađe dobar FI eto ti njega da se pravi važan, pročitajte na ingri šta je pričao da je FI lažiran i da ima info da neće proći reviziju i da će ingru skinuti s burze i šta ja znam šta sve ne.

Ima ga i na Ledu. Ostavio sam mu tamo poruku.


Ima ga i na TNPL i PTKM…..[yawn][yawn][yawn][yawn]
Svugdje druka prema dole….[thumbsup]
[shocked][shocked][shocked]Evo nam Wikinga..Dobro dosao natrag…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

evo malo vijesti o novogradnjama:
Atlantska plovidba ostvarila dobit od 251 milijun 505 tisuća kuna
Dodao/la: Nevenka Stanković
Srijeda, 14 Svibanj 2008
Dubrovačka Atlantska plovidba, kako se i procjenjivalo, bilježi još jedan vrlo uspješni period u poslovanju. Zagrebačkoj burzi podneseno je jutros financijsko izvješće o poslovanju u prva tri mjeseca ove godine prema kojemu ostvarena dobit iznosi 251 milijun 505 tisuća kuna ili preko 55 milijuna dolara.

Na oscilacije cijena dionica Atlantske plovidbe na tržištu kapitala, još jednom tvrdi predsjednik uprave Ante Jerković, utječu neki drugi faktori, jer rezultati poslovanja govore u uspješnom brodaru što bi trebalo značiti i stabilnost cijena njenih dionica. Obnova flote dubrovačkog brodara ide po planu, pa se tako već idućeg mjeseca očekuju dva događaja. Polovinom lipnja u Vijetnamu će biti porinut brod Marin Držić čija se isporuka očekuje u studenom, a krajem lipnja u Kini se očekuje primopredaja motornog broda Zagreb.

link:http://radiodubrovnik.com/index.php?option=com_content&task=view&id=7661&Itemid=1


samo da vam javim jer mislim da nekak i fondovi prate taj blesavi drys da je upravo prosao 100$[thumbsup]

Sutra će biti veselo na otvaranju[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zasto veselo??[shocked]

Techman:

gorgija:

ma ljudi ne doživljavajte kneleta, on je dežurni oriđinal ovog foruma, kad god negdje izađe dobar FI eto ti njega da se pravi važan, pročitajte na ingri šta je pričao da je FI lažiran i da ima info da neće proći reviziju i da će ingru skinuti s burze i šta ja znam šta sve ne.

Ima ga i na Ledu. Ostavio sam mu tamo poruku.

Ima ga i na TNPL i PTKM…..[yawn][yawn][yawn][yawn]
Svugdje druka prema dole….[thumbsup]
[shocked][shocked][shocked]Evo nam Wikinga..Dobro dosao natrag…

tu sam ja odavno jos od 3200kn[cry] al nedam ih[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A kada sam ja još krajem veljače rekao da su stranci bacili oko na ATPL , pa sam ispao druker na lager!?

New Report

Close