ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 11:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa DRYS će bez ikakvih problema probiti 120$ i to debelo, moja procjena do 150$.

….e sada, ako je NAV kod DRYSA 75$, a on ide ovim pravcem, postavlja se slijedeće pitanje, a to je NAV kod ATPL je 4.500,00 – 5.000,00 kn. da bi pratila iste zakonitosti poput DRYSA trebala bi biti min. 6.000,00 kn.

Knele, ajde, onda o.k., samo ispalo je da vrijđaš i podcijenjuješ, drugi put izaberi načina da nešto kažeš da ne ispadne da vrijeđaš svu ekipu ovde, evo poput tvog zadnjeg posta.

Pozdrav.


Pa DRYS će bez ikakvih problema probiti 120$ i to debelo, moja procjena do 150$. ….e sada, ako je NAV kod DRYSA 75$, a on ide ovim pravcem, postavlja se slijedeće pitanje, a to je NAV kod ATPL je 4.500,00 – 5.000,00 kn. da bi pratila iste zakonitosti poput DRYSA trebala bi biti min. 6.000,00 kn.

Treba očekivati od divdende HT-a i drugih dividendi oko 200 milijuna Kn samo u ovu dionicu………..[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kada bi se gdin.Jerkovic pojavljivao u pola koliko se u svim glasilima pojavljuje gdin.Jure Radic
gdje bi nam kraj bio….
Onda bi i mi odradili zasluzen rast…
Valjda trziste tako reagira
[undecid]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

… ajde vrli, još niste je utjerali u minus, ajde pokažita da možete, ostavili ste potpis +0,07%, da bogda …

Da li je ovo moguće?? Što nam rade[cry]


Pa DRYS će bez ikakvih problema probiti 120$ i to debelo, moja procjena do 150$. ….e sada, ako je NAV kod DRYSA 75$, a on ide ovim pravcem, postavlja se slijedeće pitanje, a to je NAV kod ATPL je 4.500,00 – 5.000,00 kn. da bi pratila iste zakonitosti poput DRYSA trebala bi biti min. 6.000,00 kn.

Sinko, više vode u taj špricer koji piješ.
NAV atlantske je 3189,04 kn i ni lipu više.

možda ludi Kinezi napumpaju BDI do 20 000 pa će NAV biti i 10 000, ali trenutno je oko 3200kn.
to je i fer cijena atlantske danas.hoće li sutra to biti i 5000kn, istina, trend je dobar, ali ne znam, možda bude i 900kn.

-1%…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ovakvi rezultati i onda pad!?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Ovakvi rezultati i onda pad!?!

Ma vi previše brinete, tako nikada se ništa ne može zaraditi, imate podatke koji vas upućuju u poslovanje ATPL, pa ako ne možete izdržati niti 5 dana onda stvarno ne zaslužuje da zaradite, svi koji prate zbivanja u ATPL i u svijetu upućeni su odlično u poslovanje firme i tržišne situacije, krize nema stoga ovo je trenutačno.
tko je spreman da uloži u znanje što je prikupio i analizirao te pričekao ostvariti će punu korist……

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


NAV atlantske je 3189,04 kn i ni lipu više.

Moze izracun?


Ovakvi rezultati i onda pad!?!

Pa, nije da nije očekivana rasprodaja kada se jednom objave rezultati, ali sam je iskreno očekivao na malo višem nivou od ovoga. Zato treba pričekati da se ovi brzi na okidaču iskrcaju, pa da opet rastemo.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close