ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znate sto mislim da cu sve rasprodat i kupit jos atpl..sa tom dionicom si siguran


Gle, koliko je taj isti brod vrijedio u 1Q 2007? Puno manje… Unutar jedne godine se dogodila velika promjena, zar ne? BDI s 4 na 11 tisuca… A, koliko je vrijedio prije par godina za vrijeme velike depresije brodara? Sigurno manje od 20. (Mozda Techman moze dati neku procjenu) I sta sad? Teoretski kuzim sto hoces reci, ali mi se cini da to nije bas prakticno/korisno.

ovo sto ja hocu reci da je blize realnosti, naravno postoje nedostaci

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ja neznam šta se uopće ovdije raspravlja. Ovo si fino treba izprintat i gledat, gledat i ljepo ugasit kompjuter. Ovdje straha nema da i pokolne brodove.
Svaka čast samo ću to reći

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

A i skriveni na kupnji na 3020,50. Podrška na 3010
Kupnja Prodaja
3.020,50 16
3.020,00 31
3.019,00 17
3.015,00 20
3.013,51 2
3.011,00 6
3.010,01 25
3.010,00 201
3.006,10 25
3.005,90 5
3.030,00 5
3.034,00 15
3.034,67 8
3.034,99 15
3.037,00 11
3.037,94 17
3.038,00 5
3.039,00 9
3.039,48 5
3.039,50 50

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Eto sada se otkrilo zašto je bila onako jaka prodaja na ATPL da kupe ponovo,
a gdje se otkrilo otkrilo se na HT-u……….
isplatom dividende od HT-a BF moći će isplatiti one koje zatražili da njihov ulog bude unovčen………. [thumbsup]

[color=blue]Sada možemo očekivati slabiju ponudu dionica od ATPL………..
Pozdrav[/color]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Razmišlja li se o dokapitalizaciji ?

Kakva navlačenja s jedne i druge strane…[smiley]

No, ajmo ovako. Pogledajte vani brodare (odite lijepo na finance.yahoo.com) i upišite redom DRYS, EXM, NM,…i pogledajte cijene istih polovinom 3. mjeseca i danas.
U prosjeku su rasli blizu 100%….
Ako uzmemo da je ATPL bila najniže oko 1900 kn dajte malo matematike i izračunajte koliko bi danas trebala biti…


Kakva navlačenja s jedne i druge strane…[smiley] No, ajmo ovako. Pogledajte vani brodare (odite lijepo na finance.yahoo.com) i upišite redom DRYS, EXM, NM,…i pogledajte cijene istih polovinom 3. mjeseca i danas. U prosjeku su rasli blizu 100%…. Ako uzmemo da je ATPL bila najniže oko 1900 kn dajte malo matematike i izračunajte koliko bi danas trebala biti…

A zašto bi ATPL u tom razdoblju rastao isto koliko i DRYS, recimo?
I je li CROBEX u tom razdoblju trebao rasti/padati isto koliko i NASDAQ, recimo?

hate red

kada ocekivati znacajniji pad vrijednosti dionice?

Na putu prema gore


Eto sada se otkrilo zašto je bila onako jaka prodaja na ATPL da kupe ponovo,
a gdje se otkrilo otkrilo se na HT-u……….
isplatom dividende od HT-a BF moći će isplatiti one koje zatražili da njihov ulog bude unovčen………. [thumbsup]

[color=blue]Sada možemo očekivati slabiju ponudu dionica od ATPL………..
Pozdrav[/color]

Da definiramo pojam navlačenja,

Navlačenje je kada navlačite ljude da kupe dionicu koja je precijenjena i još im se vi iskrcate.
Navlačenje nije kada ljude upozorite na podcijenjenu dionicu.

SAM PROTIV SVIH


kada ocekivati znacajniji pad vrijednosti dionice?

[lol] [lol] [lol] [lol]


kada ocekivati znacajniji pad vrijednosti dionice?

Kad se kupnja jako povuče, a prodaja jako ojača.

hate red

New Report

Close