ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bez obzira na stalno izviruće topovsko meso , slutim brutalnosti po asku. Izvješće je preblizu , Drys na stotki , a Gatara i njegovi su vidjeli da BDI raste…

a i dividenda od HT-a[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
preblizu

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

… hm, hm, izgleda da je počelo, što je ustvrdio kolega Špancir.

Kupnja – ATPL-R-A
40 2.986,50
200 2.986,10
3 2.984,00
13 2.982,00
18 2.981,00

Prodaja – ATPL-R-A
50 3.008,89
10 3.008,94
124 3.008,96
10 3.008,97
10 3.009,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje.

SAM PROTIV SVIH


Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje.

Ako je kupovao po 2000 Kn pa želi prodati neka proda, ali podaci su sjajni, a opet treba mu gotovine, tako mora biti, jer onda će moći cijena još jače rasti, to rade planirano………….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje.

Mislis da je to samo jedan?


GERONIMO: ” Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje. ” Mislis da je to samo jedan?

Uvijek netko prodaje a netko kupuje na svim razinama cijena, razlozi su raznorazni, ja sam prodao HT na275 da bi ušao u ATPL sa 100 kom. na27xx, nakon ATH vratiću se u HT, netko treba gotovinu, ali vjerujem da je malo needuciranih…

Veselimo se.Još jedan lijep dan na burzi.

GERONIMO:

Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje.

Mislis da je to samo jedan?

DA

SAM PROTIV SVIH


Alien: ” GERONIMO: ” Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje. ” Mislis da je to samo jedan? ” DA

Jedan ali vrijedan
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Alien: ” GERONIMO: ” Stvarno mi nije jasan ovaj koji prodaje. ” Mislis da je to samo jedan? ” Uvijek netko prodaje a netko kupuje na svim razinama cijena, razlozi su raznorazni, ja sam prodao HT na275 da bi ušao u ATPL sa 100 kom. na27xx, nakon ATH vratiću se u HT, netko treba gotovinu, ali vjerujem da je malo needuciranih…

Sve pet, no čini mi se bolji mix. ATPL-INA. Na HT sam se postavio odmah nakon IPO na 398 i poklopilo me prije nego sam se nadao, no ne žalim se, sladak je brz obrtaj. Baš me interesira tko će prije na 4000, ATPL, ERNT ili INA?[thumbsup][wink] Nekako preferiram brodare i energiju, uz hranu naravno.
Žito u travnju na marketu 4,7% up, u Indiji skočio standard pa su počeli konzumirati drugi obrok, treba to prevesti preko bare (čitaj Atlantik) pa su brodovi traženi. Kad će više gđa. Bandić kao kuma presjeći vrpcu za Zagreb i razbiti bocu šampanjca u pramac broda?
Izvješće kao obično 15.05., njemci bi rekli “cukar dolazi na kraju”
Lijepa je ovo likvidnost za našu malu burzicu, neka potraje, idemo dalje (up).[wink][wink]


Baš me interesira tko će prije na 4000, ATPL, ERNT ili INA?[thumbsup][wink]

ti to ozbiljno pitaš ili se namjerno grubo šališ na račun ernta i ine? [cool]

meni se čini aktualnije pitanje tko će prije na 4500 – atpl ili crobex. [lol]

New Report

Close