ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sonni proda u stari papir koverte od SDA, i dokupi ATPL [lol]

[lol] [lol]

Scio me nihil scire

Svi su otišli na vikend, ljudima dosadilo.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

DRYS raste, BDI narastao…[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


DRYS raste, BDI narastao…[thumbsup]

To očito nema veze sa ATPL[undecid]


Ukratko: Vozarine rastu i nastavit ce rasti !!! Ocekujemo odlicno izvjesce !!!! ATPL danas ide preko 3000 !!! [thumbsup]

nekakomi se cini da si u krivu?

Mozda pomogne……čak je nekad i budućnost dobro vidjeti….he he

valentine:

DRYS raste, BDI narastao…[thumbsup]

To očito nema veze sa ATPL[undecid]

Koliko meni pise na ekranu i ATPL je narasao. Gdje je problem?

E sad sam u dvojbi. Da li je ovo buy ili sell signal?

Vaš link


E sad sam u dvojbi. Da li je ovo buy ili sell signal? Vaš link

Ja savjetujem sell kad su ti oni mjerodavni. Uhvati se radje nekih drugih dionica.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ma gdje ću prije, u četvrtak sam utuka zadnju kunu u dokup.

Pitanje je čisti sarkazam. Aj, valjda će i Stojić jednom pogodit, zakon velikih brojeva mu ide na ruku


Ma gdje ću prije, u četvrtak sam utuka zadnju kunu u dokup. Pitanje je čisti sarkazam. Aj, valjda će i Stojić jednom pogodit, zakon velikih brojeva mu ide na ruku

Dok cekas da Stojic pogodi drzi se Gatare kad su brodari u pitanju. [rolleyes] Ipak je on autoritet za kojim voze brojni investitori i cije analize pomno prate manageri nasih pomorskih firmi..

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ajde ashrak nemoj trkeljat o stojicu,
ne drzim mu stranu
ako ces nesto trkeljat onda reci da taj P/S koji se spominje u clanku nije relevantan, odnosno da je bolje ulaganje na temelju salice kave i graha

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close