ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po podacima koji su na tržištu dolazi do usporavanje rasta vozarina dakle svima odgovara cijena pa sklapaju na duže ugovore evo podataka s platou-a ………….
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Evo danas sam zvao ATPL opet, prvo mi je rečeno da će izvještaj biti objavljen do kraja tjedna, a ja sam pitao tko mi može potvditi kada će biti objavljen, pa tako sam došao u razgovor s zamjenicom financijskog direktora, a ona mi je rekla zar nije rok do 15.05. ja sam rekao da ali svi bi htjeli da vide taj izvještaj, a ona mi je nato rekla da zna da je vrlo traženo ali vrši se konsolidirano izvješće, sljedeći tjedan će biti reče.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Evo danas sam zvao ATPL opet, prvo mi je rečeno da će izvještaj biti objavljen do kraja tjedna, a ja sam pitao tko mi može potvditi kada će biti objavljen, pa tako sam došao u razgovor s zamjenicom financijskog direktora, a ona mi je rekla zar nije rok do 15.05. ja sam rekao da ali svi bi htjeli da vide taj izvještaj, a ona mi je nato rekla da zna da je vrlo traženo ali vrši se konsolidirano izvješće, sljedeći tjedan će biti reče.

pa zar nisu jucer na radio dubrovniku objavili izvjesce??????[embarass]


zmrklic: ” Zar je važno hoće li biti 2850 ili 2900 ( po meni bit će 2852,xx ), pa koji vam je target [proud] ” naravno da nije važno. otkad sam se odlučio okanut trejdanja na atpl, sve mi bolje ide.

ja sam danas ipak morao zadovoljit poriv za prodajom i iskrcao komadić blizu maksimuma , možda griješim ali…… bolje to nego da sad npr kupim dioki ili inu tako visoko.
Bit će u ponedjeljak jeftinije. Nadam se.

Scio me nihil scire

BDI o.k. Izvješće će biti i veše nego o.k. To se vrlo dobro vidi i na cijeni dionice jer od kraja jučerašnjeg dana pa već do sada smo narasli za čitavu 1 (slovima: jednu) kunu[lol] [lol] [lol]


Evo danas sam zvao ATPL opet, prvo mi je rečeno da će izvještaj biti objavljen do kraja tjedna, a ja sam pitao tko mi može potvditi kada će biti objavljen, pa tako sam došao u razgovor s zamjenicom financijskog direktora, a ona mi je rekla zar nije rok do 15.05. ja sam rekao da ali svi bi htjeli da vide taj izvještaj, a ona mi je nato rekla da zna da je vrlo traženo ali vrši se konsolidirano izvješće, sljedeći tjedan će biti reče.

Što ju nisi odmah usput pitao kakvo će biti izvješće?
[proud]

Kod mene strelica uvijek zelena.


ja sam danas ipak morao zadovoljit poriv za prodajom i iskrcao komadić blizu maksimuma , možda griješim ali…… bolje to nego da sad npr kupim dioki ili inu tako visoko. Bit će u ponedjeljak jeftinije. Nadam se.

Kakve veze ima iskrcaj na ATPL s kupnjom Diokija?[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Eh što nemam brokersku kuću, al ti zaradjuju ovih mjeseci [lol]


Sonniboy: ” ja sam danas ipak morao zadovoljit poriv za prodajom i iskrcao komadić blizu maksimuma , možda griješim ali…… bolje to nego da sad npr kupim dioki ili inu tako visoko. Bit će u ponedjeljak jeftinije. Nadam se. ” Kakve veze ima iskrcaj na ATPL s kupnjom Diokija?[lol]

vidiš da bulaznim od silnog trejdanja , dobro si primijetio……[lol] …..to mora da je bolest…….

Scio me nihil scire

but…im the healer……

http://youtube.com/watch?v=K_8kkuekS5A

Scio me nihil scire


Eh što nemam brokersku kuću, al ti zaradjuju ovih mjeseci [lol]

Njihova neponovljiva vremena su prošla s INOM i HT-om.
Kraći TC-i za supramaxe i handyje su nevjerovatni – supramax dobiva za 4-6 mjeseci više od panamaxa !
A handysize od 28,000 DWT dobiva za isto razdoblje 48,000 $ pd !
Neće Mljet i Orsula tako skoro u prodaju……

Sonni proda u stari papir koverte od SDA, i dokupi ATPL [lol]

New Report

Close