ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

najsmjesnije je sto knele i slicni dolaze pricati o prblemima u atpl, a tamo gdje ima toliko sranja da se ne vidi svjetlo u tunelu, tamo nema takvih likova [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Techman: ” Jucer utopio auto i outcome maloprije pretankao u ATPL po asku. Ajmo drukeri. Pusite u jedra. [cool] ” Pametan.Pridružio bih se (trenutačno i po asku) , ali više nema municije….

Ako si skinuo Platou pokusaj ga ukrcat na ATPL, JDPL i ULPL. Radi tradicije. Mene zbog nekog razloga blokira.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


najsmjesnije je sto knele i slicni dolaze pricati o prblemima u atpl, a tamo gdje ima toliko sranja da se ne vidi svjetlo u tunelu, tamo nema takvih likova [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

prijatelju knele ti je jucer rekao neke stvari pa se cujemo kroz mjesec dana, a Atpl je vrhunska firma, daleko od toga da nije, ali zasto se svi odmah ljutite ako netko iznese neke slabosti??

KNELE:

GERONIMO:

KNELE: ” ovdje je sve jasno ko dan, uprava je zakazala, nisu sposobni koliko se cini , isporuke novogradnji kasne a “stare” brodove prodaju , umjesto da ih iskoriste po spot renti dok je bdi ovako visoko! loše prognoze, prijevoz hard tereta je na vrhuncu a oni dobivaju brodove u opadajucem tajmingu!! nije sjajno!! ” Nevolim kada pausalno se iznose stvarui ,moze link di su lose prognoze.

opet krivo citate, govorim o lošim prognozama uprave, vi ste poaušalni!

Neki stari brodovi koliko sam ja upoznat idu po spotu.
Analiticari predvidjaju daljnji rast BDI sto se prognoza tice.
A sto se nesposobne uprave tice dabogda svaka tako bila u Hrvatskoj nesposobna.

špotpuno se slažem!
eh, kad bi sve bile tako nesposobne …..
[cool]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bit će opet pičvajza pred kraj radnog vremena, a predviđam da će i oni nalozi od 200 kom na 2874 i 2900 odletjeti samo tako. Sjetite se ovih dana je bilo slično. Daj što daš, a ako nedaš pljas po asku[wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Zar je važno hoće li biti 2850 ili 2900 ( po meni bit će 2852,xx ), pa koji vam je target [proud]

@ smootko
@ mise99

Zarada od brodarskih poslova je u zadnje 3 godine oko 72% (za svaku godinu zasebno), i to ne zato što ja tako kažem već zato što tako piše u financijskim izvješćima za 2005., 2006. i 2007 g. To što su rasle vozarine očito ne znači da je rastao i udjel zarade od brodaskih poslova. Meni djeluje jednako čudno, ali tako piše. Ako lažem ja, laže i financijsko izviješće…
Mislim ipak da bi se ove godine taj omjer mogao malo izmijeniti i to prema većim udjelima zarade brod.sektora.


Zar je važno hoće li biti 2850 ili 2900 ( po meni bit će 2852,xx ), pa koji vam je target [proud]

naravno da nije važno.
otkad sam se odlučio okanut trejdanja na atpl, sve mi bolje ide.

hate red

BDI 10237 (+16) 26 second(s) ago BDI 10237 (+16) BCI 15537 (-92) BPI 9802 (-4) BSI 5848 (+76) BHSI 3148 (+75) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $186393(-1802) BPITCavg $78693(-47) BSITCavg $61147(+795) BHSITCavg $45686(+1090)

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dobro je mislio sam da ce cak u mali minus danas.

SAM PROTIV SVIH

Odlično – panamaxi zadržali fenomenalnu razinu vozarina , a handyji idu gore po 2-3 % dnevno.


BDI 10237 (+16) 26 second(s) ago BDI 10237 (+16) BCI 15537 (-92) BPI 9802 (-4) BSI 5848 (+76) BHSI 3148 (+75) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $186393(-1802) BPITCavg $78693(-47) BSITCavg $61147(+795) BHSITCavg $45686(+1090)

AUUUUUUUU, pa Panamaxi – 4 boda. To bi se trebalo odraziti na cijenu. Očekujem pad bar od 9 lipa.[yawn]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close