ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,30
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jucer utopio auto i outcome maloprije pretankao u ATPL po asku. Ajmo drukeri. Pusite u jedra. [cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


očemo otvorit konzultantsku kuća…
ideja uz digitaliziranje podataka je najjaća za koju ja momentalno znam [lol] [lol] [lol]

Moze prijatelju.[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

GERONIMO:

KNELE: ” ovdje je sve jasno ko dan, uprava je zakazala, nisu sposobni koliko se cini , isporuke novogradnji kasne a “stare” brodove prodaju , umjesto da ih iskoriste po spot renti dok je bdi ovako visoko! loše prognoze, prijevoz hard tereta je na vrhuncu a oni dobivaju brodove u opadajucem tajmingu!! nije sjajno!! ” Nevolim kada pausalno se iznose stvarui ,moze link di su lose prognoze.

opet krivo citate, govorim o lošim prognozama uprave, vi ste poaušalni!

Vi se kolega držite Mlinara tamo bi cijena kruha mogla narast jako.[wink]

SAM PROTIV SVIH


KNELE: ” GERONIMO: ” KNELE: ” ovdje je sve jasno ko dan, uprava je zakazala, nisu sposobni koliko se cini , isporuke novogradnji kasne a “stare” brodove prodaju , umjesto da ih iskoriste po spot renti dok je bdi ovako visoko! loše prognoze, prijevoz hard tereta je na vrhuncu a oni dobivaju brodove u opadajucem tajmingu!! nije sjajno!! ” Nevolim kada pausalno se iznose stvarui ,moze link di su lose prognoze. ” opet krivo citate, govorim o lošim prognozama uprave, vi ste poaušalni! ” Vi se kolega držite Mlinara tamo bi cijena kruha mogla narast jako.[wink]

naravno da ga se drzim, jos od 800 kn

GERONIMO:

Za kolegu Knelea U.S. agricultural exports have jumped 20% 31 minutes ago Surging U.S. exports on a range of goods including corn, soybeans and frozen pork are hitting a bottleneck in the nation’s overloaded ports, threatening to crimp profits for U.S. farmers and agricultural processors at a time when it is easier than ever for them to sell their goods abroad. Associated Press Shipping containers are stacked on a wharf at the Port of Newark, N.J. The problem can be traced to a shortage of once-plentiful shipping containers and other transportation equipment, along with a lack of space on outgoing ships. The shortage is affecting other industries, including exporters of manufactured goods and sellers of scrap metal and paper. Exporters’ frustration is building even as U.S. agricultural exports have jumped 20% by weight in the six months ended Feb. 29, compared with the same period last year, according to the Department of Agriculture. Shipments of lentils and peas are being delayed by months. Cargo-ship operators are raising prices. Many cold-storage facilities are packed to near capacity with pork and other meat products waiting to be loaded into containers — rectangular boxes that are generally 20-feet or 40-feet long. Peter Friedman, executive director of the Agricultural Transportation Coalition, estimated agricultural exporters could have shipped 20% to 30% more products in the past six months if more containers were available. The port congestion comes as food prices are rising and grain stocks are dropping amid a surge in demand from fast-expanding nations such as India and China. Two other factors boosting food prices are the increasing use of grains in the production of biofuels and poor harvests in several big food-producing nations. The increased shipping costs could push grain prices higher still.

prevedite mi , ne znam engleski

Evo vam kolega onda pomoć iako ne bi bilo loše da uložite nešto u edukaciju. Iako pomalo mi je nejasno kako znate za loše prognoze a ne znate engleski – ali možda je upravo to objašnjenje.
http://google.com/translate_t

” Evo vam kolega onda pomoć iako ne bi bilo loše da uložite nešto u edukaciju. Iako pomalo mi je nejasno kako znate za loše prognoze a ne znate engleski – ali možda je upravo to objašnjenje. http://google.com/translate_t

ne trci pred rudo i procitaj sto sam napisao, mislim na lose prognoze uprave koja je prodala brodove koji su trebali biti rentani po spotu!! ulozi u vid[proud]

Replay na Mattyas:
A zašto misliš da ti koji se iskrcavaju su ludi?
1. Onaj tko ima puno dionica, logično je da se iskrcava kad dođu dobre vijesti.
2. Ti koji navaljivaju na Bid imaju ATPL dionica ko drva, tako da će brane biti na svakih “100 metara”.
Zar nikome nije palo na pamet da se sjeti koji put uzeti CD od SDA, te tako vrši usporedbe tko prodaje a tko kupuje, da se vide ti “igrači”, da se vidi koliko municije imaju?
Inače, ja sam vlasnik dionicaATPL, te mi je također cilj da dionica kvalitetno raste.
Strpljen, spašen.

GERONIMO:

KNELE: ” ovdje je sve jasno ko dan, uprava je zakazala, nisu sposobni koliko se cini , isporuke novogradnji kasne a “stare” brodove prodaju , umjesto da ih iskoriste po spot renti dok je bdi ovako visoko! loše prognoze, prijevoz hard tereta je na vrhuncu a oni dobivaju brodove u opadajucem tajmingu!! nije sjajno!! ” Nevolim kada pausalno se iznose stvarui ,moze link di su lose prognoze.

opet krivo citate, govorim o lošim prognozama uprave, vi ste poaušalni!

Neki stari brodovi koliko sam ja upoznat idu po spotu.
Analiticari predvidjaju daljnji rast BDI sto se prognoza tice.
A sto se nesposobne uprave tice dabogda svaka tako bila u Hrvatskoj nesposobna.

SAM PROTIV SVIH


A sto se nesposobne uprave tice dabogda svaka tako bila u Hrvatskoj nesposobna.

Ima jedna odlicna uprava koju bi ja poslao na naukovanje kod njih pa ko koga. Million dollar question: which?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Jucer utopio auto i outcome maloprije pretankao u ATPL po asku. Ajmo drukeri. Pusite u jedra. [cool]

Pametan.Pridružio bih se (trenutačno i po asku) , ali više nema municije….

GERONIMO:

KNELE: ” GERONIMO: ” KNELE: ” ovdje je sve jasno ko dan, uprava je zakazala, nisu sposobni koliko se cini , isporuke novogradnji kasne a “stare” brodove prodaju , umjesto da ih iskoriste po spot renti dok je bdi ovako visoko! loše prognoze, prijevoz hard tereta je na vrhuncu a oni dobivaju brodove u opadajucem tajmingu!! nije sjajno!! ” Nevolim kada pausalno se iznose stvarui ,moze link di su lose prognoze. ” opet krivo citate, govorim o lošim prognozama uprave, vi ste poaušalni! ” Vi se kolega držite Mlinara tamo bi cijena kruha mogla narast jako.[wink]

naravno da ga se drzim, jos od 800 kn

Toliko o dubini.Pozdrav.

SAM PROTIV SVIH


Ima jedna odlicna uprava koju bi ja poslao na naukovanje kod njih pa ko koga. Million dollar question: which?

Jel pocinje s I i ima 3 slova ?

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close