ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ste vi potpuno sigurni da danas izlazi q1? i nek netko javi sto je bilo na intervju, ak dobit bude 60 Mil, ne ide cijena nikud vise od 50 kn, ako bude vise i cijena ide up. jedino ako kapetan da dobru vijest

Da… na 105megaherca za 5 minuta kapetan Jerkovic govori o izvjescu kompanije[proud]

Ne laje pas zbog sela.

Kakve to veze ima s nama,pa ne plovimo valjda Moravom?![embarass]
[/quote]

Pa nismo na tržišnom otoku… (mogao bih i dublje i detaljnije elaborirati ali mislim da se zna i da nema potrebe)

Dosadnog li dana danas, ovo je već 4-5 dan za redom ko preslikan jedan na drugi, cijene iste doslovno u lipu. Posebno je nezanimljivo što se kupuje u glavnom skrivenim nalozima pa se nama šta ni za vidjeti
[yawn]
Nije sportski[tongue]
Ko da pratim tekmu na radiju jer na tv ne snimaju sve igrače[lol]


Jel ste vi potpuno sigurni da danas izlazi q1? i nek netko javi sto je bilo na intervju, ak dobit bude 60 Mil, ne ide cijena nikud vise od 50 kn, ako bude vise i cijena ide up. jedino ako kapetan da dobru vijest

možeš i slušati http://www.radiodubrovnik.com

Kuda plove brodovi županijskih brodara…dio emisije počinje u 12.30

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Zadnji put sam ovako slušao radio kada je Hajduk 80 godina igrao protiv Tottenhama [thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Izgleda da smo pretrpali stream na http://www.radiodubrovnik.com, meni prekida cijelo vrijeme. A da se dogovorimo.. ja sam pripremio sound recorder i htio sam snimiti intervju i postati na forum. Voljan sam to i uciniti, ali s obzirom da mi prekida nema smisla.

Dakle:
1) dogovorimo se da se iskljucimo i prepustimo jednom od nas da to snimi pa objavi na forum (dobrovoljno se javljam);
ili
2) neka netko tko cuje radio Dubrovnik obavi taj dio posla ili bar nek najbitnije posta na forumu.


toknezev: ”
no FCFF/FCFE je ono na cemu se baziraju (…) ulaganja preofesionalnih fond managera (osim u HR[lol] ) ” Jel to onih koji su kupovali AAA CDOove [rolleyes]
to ti je fixed income…
[/quote]
Zadovoljstvo mi je vidjeti da vas dvoje mozete i normalno komunicirati. Naprid nasi.[thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Da li ovo spada u manipuliranje vrijednošću dionica?

Pozdravi Samodola i Baica!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Alaj šibaju izvještaje na ZSE al brodara nigdje[angry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Izgleda da smo pretrpali stream na http://www.radiodubrovnik.com, meni prekida cijelo vrijeme. A da se dogovorimo.. ja sam pripremio sound recorder i htio sam snimiti intervju i postati na forum. Voljan sam to i uciniti, ali s obzirom da mi prekida nema smisla. Dakle: 1) dogovorimo se da se iskljucimo i prepustimo jednom od nas da to snimi pa objavi na forum (dobrovoljno se javljam); ili 2) neka netko tko cuje radio Dubrovnik obavi taj dio posla ili bar nek najbitnije posta na forumu.

Jel se cujemo? [lol]
Alo Pozega!
Meni se cini da – ili nesto nije u redu ili je ovaj Q1 vec dobrano uracunat u cijenu. [undecid]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Zadnji put sam ovako slušao radio kada je Hajduk 80 godina igrao protiv Tottenhama [thumbsup]

he he i ja tako nekako, čudno mi opet slušati radio a da na njemu ne čujem ivu tomića i edu pezzija.

New Report

Close