ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Američki indexi juče poprilično potonuli, Evropa se u glavnom crvenila, istočni susjedi ubacili u politički rikverc i do daske stisnuli gas, sve to manje ili više utječe i na crobex[embarass]
Nije se lako protiv svega boriti. Da atpl ima na navozu 2-3 svemirska broda teško bi u zeleno ovih dana[lol]

Jel ima tko info kakav će danas biti bdi index[angry]


Castro: ” Iz Top-a 10 samo prodaje HPB u odnosu na prosli mjesec: 9. HPB D.D. 43.731 3,13 Skrb. račun 02.04.2008. 9. HPB D.D. 39.315 2,82 Skrb. račun 08.05.2008 ” da mi je vidjeti tu njihovu računicu[lol]

Nikakvo čudo.Skrbnički.

vatreni:

[color=blue]QUE PASA????[/color] Jel ovo strašenje i dokup prije izvješća ili je nešto ozbiljno. Geronimo budi se padamo!!!![angry]

on je svoje odavno prodao[lol] [lol] [lol]

cijena može jedino put dolje, u ovakvom odnosu kupnje i prodaje[bye][bye][bye]

Pa dobro ljudi zašto me stalno optužujete.Tih 200 kom što sam kupio mi je kikiriki.

SAM PROTIV SVIH

Što se mene tiče može pasti nazad na 2000 ali neću prodati.A sada da malo prokomentiramo ovo danas.
Crobex pada a ATPL ne. dali napokon dolazi do selektivnosti?

Čini se da imamo jakog kupca i jakog prodavača.

SAM PROTIV SVIH


Američki indexi juče poprilično potonuli, Evropa se u glavnom crvenila, istočni susjedi ubacili u politički rikverc i do daske stisnuli gas, sve to manje ili više utječe i na crobex[embarass] Nije se lako protiv svega boriti. Da atpl ima na navozu 2-3 svemirska broda teško bi u zeleno ovih dana[lol]

Kakve to veze ima s nama,pa ne plovimo valjda Moravom?![embarass]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Da li ovo spada u manipuliranje vrijednošću dionica?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

dajte ljudi ne šizite.

niste valjda u ovoj dionici zato što je geronimo rekao da je ovo najbolja firma nego zato što ovo JE najbolja firma.

da bar selektivno [cool] padne na 2400 dok ostalo ne mrda pa da lijepo sve drugo prodam i prebacim ovamo.

ali nema za to šanse.

i meni je onaj geronimov druk malo pokvario planove jer se nisam stigao uvaliti 100% na onim razinama, ali nije mi žao, danas više ljudi zna koliko ovo vrijedi nego prije i bilo je uzbudljivo.


Da li ovo spada u manipuliranje vrijednošću dionica?

Sorry,pogrešna tema.
A možda i nije.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Samo bih molio kolegu Geronima da za širu javnost kaže koliko bi trenutno vrijedila ATPL da se trži na NYSE!?

Da uvide o čemu je ovdje riječ i kolikoj podcijenjenosti!

Po meni između 4000-4500 kn a sa rastom BDI i svakim novim izvještajem bi cijena išla samo gore.
Na NYSE.

SAM PROTIV SVIH

Četvrtak 08.05.08.

06.00 DOBRO JUTRO
06.10 RADIO DUBROVNIK DANAS
06.30 VIJESTI RD
07.00 JUTARNJA KRONIKA HR
07.20 DOBRO JUTRO-DOBAR DAN
07.40 IZ PROGRAMA RADIO DUBROVNIKA
08.00 VIJESTI RD
08.10 HAK
08.30 MARKETING
09.00 INFO IZLOG
09.05 DOBRO JUTRO – DOBAR DAN – mozaična kontakt emisija
10.00 IZLOG GRADA
10.05 DOBRO JUTO.DOBAR DAN – nastavak
11.00 IZLOG GRADA
11.05 MARKETING
11:30 KULTURNI IZLOG
12.00 VIJESTI RD
12.05 MOREPLOVI – emisija o pomorstvu i moru

Da ne zaboravimo….

New Report

Close