ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 02:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Davor23: ” A kolika je prema tvojim izračunima fer cijena? ” Pitaj Simona kolika je fer cijena, vidiš da je čovjek dao definiciju na forumu.[lol] ***obrisano***

Koga je nasadio? Ove sto kapitaliziraju sad na 2800 ili one sto ce sutra kapitalizirati na 3000?

Davor23:

Fer cijena jeste kompletni izračun ako će biti dobit po dionici biti oko 700-800 Kn, a cijena od 2750,

a PE bude između 3,5-4 onda je fer da cijena bude minimalno na 8 PE ili oko 5600……..


[lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Davor23: ” A kolika je prema tvojim izračunima fer cijena? ” Pitaj Simona kolika je fer cijena, vidiš da je čovjek dao definiciju na forumu.[lol] Zapravo, ne znam, ali znam da vas je GERONIMO dobro nasadio, drukao, prodao i otišao.[thumbsup]

Geronimo please javi se na ovo.


Šta se ovo dešava, ovoliki pad, jel to FI katarstofalno loše.

Jerković je izjavio da je u prvom kvartalu ove godine neto prihod od 60 milijunčeka$ i da ove godine očekuje znatno veće rezultate od prošle godine(44,6 milijuna $)

Eto da još jednom ponovimo kakav nas “katastrofalni” FI očekuje…

"Only dead fish swim with the stream"

@valentine

Šta si se uhvatio poglavice, on je savjetovao kupnju na 2400-2500 i očito je dobro savjetovao. Mene je
zanimalo tvoje mišljenje i dobio sam ga. Hvala.


@BigBoss

[thumbsup]

Valentine je prvo morao kupiti pa me napadao ,sada kada je prodao mora opet kupiti sto jeftinije pa me opet napada.[sealed]

SAM PROTIV SVIH

Crobex u laganom padu, likvidnos praktički nikakva, bez obzira dali su kvartalna izvješća pojedinih firmi izašla ili ne, pozitivna ili ne. Na žalost mislim da će i ostatak tjedna proteći ovako i to samo zbog izbora u Srbiji ovaj vikend, tužno koliko smo povezani. Iako racionalno gledajući tko god da dobije izbore tamo ne može baš ekonomiju zemlje okrenuti naopačke i svakoj vlasti je u interesu ulaganje ma šta govorili prije izbora tako da dugoročnije gledano ovaj oprez nema nikakvog smisla ali smo zato kratkoročno u banani s likvidnošću pa i sa rastom jer fondovi bukvalno nisu u stanju racionalno predvidjeti moguće scenarije bilo kakvog ishoda izbora tamo na istoku pa sada sjede i čekaju. Za čekanje baš ne treba biti previše obrazovan, lukav i pametan, baš me zanima na čemu njihovi analitičari zarade svoju dnevnicu[proud]

Meni je bilo fer kupovati na 2000 ali isto tako sam fer i prodao na 2750 pa ponovno uletio na 2800 a danas nisam imao vremena zatrejdati ali se i danas po 5 put zaredom na minusu crobexa dalo zatrejdati na sto kuna po dionici. Tko ima *muda, ima ih, tko nema…taj je modni mačak…samo se šepiri a ne radi niš korisno[thumbsup][lol] [thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

a jesam zvjezdicu stavio[lol] [lol] [lol] [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Meni nije jasno ako Geronimo stalno isto piše kako Valentine zaključuje da nas je Geronimo navukao. Kupovao sam puno prije nego je Geronimo pisao. A ne razumijem koga je to Geronimo mogao zeznuti budući da je počeo intienzivnije pisati na cijenama oko 2200 ili tako nešto a sad je 2760 – ako se to zove nekoga prevariti volio bi da me stalno varaju!

NHF svima i sutra smo opet gore, nemojte se sekirati, odoh na odojka[wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Valentine je prvo morao kupiti pa me napadao ,sada kada je prodao mora opet kupiti sto jeftinije pa me opet napada.[sealed]

Teška su vremena…[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close