ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 11:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

sorry, a jeste brzi…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Može biti mali koji ima oko 10 000 komada dionica……………[lol]

Volio bih i ja biti mali sa 10000 dionica[lol]

SAM PROTIV SVIH

” Dobar neki treder vec 700000milja zatrejdo od jutros.
[/quote]

ne vjerujem da je jedan prodavatelj, nego 2800 trenutno prolazi

onda možemo gledati da isti prodaje još od 10 mjeseca prošle godine, kad su počele stotice na 3600

Pa onda ako ih ima toliko ajmo ih rijesiti na 2600 pa cemo proci kroz 2800 ko kroz sir.Inace imam dionice ATPL ali nedam da mali gube.

SAM PROTIV SVIH

DRYS +2.21% u premarketu.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Neka proda nekom fondu u blok transakciji a ne malima sa skrivenim nalozima.

Bolje da proda xxx broju malih nego jednom velikom u blok transkaciji. Barem će svi ti xxx malih držati dionicu iznad 2800 na asku narednih dana kad krenu trejdati pa imamo uz drys, odlično izvješće još jedan malen razlog za lagan i siguran rast. [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


DRYS +2.21% u premarketu.[thumbsup]

koji je target na drysu, oko 96 jel tako?? to ce proc ko od sale[thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

Jucer sam odlucio potrositi preostali cash na dokup, cijeli dan se premisljam da li da kupim jos ATPL po 2800, ali odustajem trenutno jer nemam pojma koliko komada ima ovaj na skrivenom. Mozda ce biti bolje sutra?[yawn]

Odluku donosim sam, ali pazljivo slusam ostale.

Hoce, bice bolje, kupit ces po 2900 🙂


Hoce, bice bolje, kupit ces po 2900 🙂

Nema problema, ionako dionica vrijedi vise. [wink]

Odluku donosim sam, ali pazljivo slusam ostale.


Jucer sam odlucio potrositi preostali cash na dokup, cijeli dan se premisljam da li da kupim jos ATPL po 2800, ali odustajem trenutno jer nemam pojma koliko komada ima ovaj na skrivenom. Mozda ce biti bolje sutra?[yawn]

I ja sam u istoj dilemi… Znam da cu potrositi zadnju paru na ATPL ali mi je teeeeesko kupiti po ovoj uravnilovci. ***obrisano***

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close