ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 09:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jako sam razocaran sa ovkvim nacinom prodaje od strane velikih.Poruka
malima nemojte kupovati nek daju nize ako vec nedaju cijeni gore
.Maknite se sa BIDA

Koji si ti lik[lol] [lol] [lol] Boli nekog sta ti kazes,toliko si navlacio da sad ekipa kupuje ni ne gledajuci koliko je narasla.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Jako sam razocaran sa ovkvim nacinom prodaje od strane velikih.Poruka malima nemojte kupovati nek daju nize ako vec nedaju cijeni gore .Maknite se sa BIDA

jednostavno preuzimanje štafete na 2800, jedni ulaze drugi izlaze, našli su cijenu koja im odgovara,i jednima i drugima


Cijeli dan se istovaruje sa skrivacem nemojte kupovati jer je kompletni idiot.

Možda štopa cijenu.

Pogledaj KOEI, izvješće banana cijena raste, Magma katastrofa cijena raste. Veliki su obične svinje i rade što žele. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zasto bi ljudi placali skupo ako mogu jeftinije a neka si on zabije stafetu…..

SAM PROTIV SVIH


Zasto bi ljudi placali skupo ako mogu jeftinije a neka si on zabije stafetu…..

tko to on? cijena je ok, dosta ih uzima profit sad, razumljivo, ljudi se boje, ili su jednostavni traderi


Zasto bi ljudi placali skupo ako mogu jeftinije a neka si on zabije stafetu…..

Ovdje ima svega samo ne ljudi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nemojte se bojati kratkorocnog pada jer dionica vrijedi puno vise ali ako tenkre misli prodavati skinucemoga na nizoj razini.

SAM PROTIV SVIH

Neka proda nekom fondu u blok transakciji a ne malima sa skrivenim nalozima.

SAM PROTIV SVIH

ovo je isto kao da se ljutite što kiša pada

Može biti mali koji ima oko 10 000 komada dionica……………[lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

GERONIMO:

Zasto bi ljudi placali skupo ako mogu jeftinije a neka si on zabije stafetu…..

tko to on? cijena je ok, dosta ih uzima profit sad, razumljivo, ljudi se boje, ili su jednostavni traderi

Dobar neki treder vec 700000milja zatrejdo od jutros.

SAM PROTIV SVIH

Evo drys već u pre-marketu u plusu 3% (93.5 $) a naši brodari u minusu.I sad ti razumi našu burzu.[tongue][tongue]

New Report

Close