ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATPL treba hitno izlistanje na stranoj burzi.Fondovi koji su u problemu bi mogli po puno višim cijenama doći do likvidnosti.Ovako moraju stavljati ove slonovske nevidljive skrivače.

SAM PROTIV SVIH


ATPL treba hitno izlistanje na stranoj burzi.Fondovi koji su u problemu bi mogli po puno višim cijenama doći do likvidnosti.Ovako moraju stavljati ove slonovske nevidljive skrivače.

I ja sam to predlagao. Moglo bi i preko hrvatskog shipping indexa CROSHIP (valjda nece biti CROSHIT [lol] ).
Al bojim se da gospari to nece dopustiti. Barem za sada.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


ATPL treba hitno izlistanje na stranoj burzi.Fondovi koji su u problemu bi mogli po puno višim cijenama doći do likvidnosti.Ovako moraju stavljati ove slonovske nevidljive skrivače.

Pitanje je dana (OK godina) kad će se ZSE spojiti s nekom od burzi iz “naše regije”, ovakva je neodrživa. Probali su oni svašta ali se ovo pokazalo kao najbolja taktika.

malo ta brčkarija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ljepa TA analiza Vlad najviše veseli što EMA20 siječe EMA50

SAM PROTIV SVIH

Bojim se da ti trenutno ne treba puno saram/baram/grafiram jer se zna ako BDI ode prema 10000 da ce i ATPL gore + ako izvjesce bude kao sto ocekujemo jos ce vise gore.


Ljepa TA analiza Vlad najviše veseli što EMA20 siječe EMA50

da

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

geronimo,
malo ot, ali…
može intra grobija za posljednjih 5-6 dana (10 min) + (ono što možeš) zadnji mjesec?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


malo ta brčkarija.

Thanks vlad za brckanje. I po meni je puno veca vjerojatnost da cemo dolje nego li gore “iz cuga”.
Iako imam ATPL, navijam da se kupnja malo povuce jer bi rast bio puno zdraviji… a i u skladu sa TA vradzbinama [wink]
Bas me zanima na kojoj cijeni bi se zaustavila prodaja …

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Bome, ginu nasi, ali ginu i partizani 🙂

Fumicu, ovo je samo sala [thumbsup]


Bome, ginu nasi, ali ginu i partizani 🙂

Fumicu, ovo je samo sala [thumbsup]


Fumiću ovo nije šala

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

eventualni pad- potpore

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close