ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da ipak neće tako brzo, osim ako nebude fantastično izvješće. Pokazatelji baš ne govore blistavu doglednu budućnost.

Kataklizma je na vidiku a vozarine u padu. Sve treba prodat-daj sta das. Trziste je u komi, Kinezi ne trebaju ni celik ni garbun, Ameri u recesiji (3% trzista bulka).
Ne nalikuje li vam ovo na Gatarina izvjesca od prije nekoliko mjeseci. Danas mu necu spomenit BDI.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Mislim da ipak neće tako brzo, osim ako nebude fantastično izvješće. Pokazatelji baš ne govore blistavu doglednu budućnost. Nije da drukam imam i ja nešto ATPL.

Svaki put ista prica sa Abacus grafovima nakon praznika. Njihovi grafovi neradne dane racunaju kao da se je trgovalo i da je vrijednost ostala ista, pa sad zato zbog cetvrtka i petka ispada da ce se crte MACD-a spojiti. Abacus ima lijepe grafove, ali u ovakvim situacijama ih treba izbjegavati i koristiti npr. To-one. Napravio sam screenshot njihovog grafa i tamo se vidi da su crte paralelne i da za sada nema nikakve konvergencije.

Sutra bi BDI mogao jako ali jako skociti zato.[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

G. GERONIMO ako bi mogli to malo detaljnije objasniti…


Sutra bi BDI mogao jako ali jako skociti zato.[thumbsup]

Misliš danas (ovo si napisao u pol 4 ujutro i nije ti za zamjerit).
Očito si čitao vijesti sa svih strana pa iznjedrio takav zaključak.[yawn][thumbsup]
Tko zna hoćeš li se probuditi do otvaranja burze!??!?![undecid]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Pitanje..mislite li da ćemo do 15.5. probiti 3000?

Mozda bi i mogli…


dkinvest26: ” Pitanje..mislite li da ćemo do 15.5. probiti 3000? ” Mozda bi i mogli…

Hvala kolega, vrlo korisna tablica[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


dkinvest26: ” Pitanje..mislite li da ćemo do 15.5. probiti 3000? ” Mozda bi i mogli…
imas mozda tako sta za jdpl?

No pain no Game

Ne, ali bi mozda mogao imati kad uhvatim vremena.

dkinvest26:

Pitanje..mislite li da ćemo do 15.5. probiti 3000?

Mozda bi i mogli…

Računaj da je i crobi manji

GERONIMO:

Sutra bi BDI mogao jako ali jako skociti zato.[thumbsup]

Misliš danas (ovo si napisao u pol 4 ujutro i nije ti za zamjerit).
Očito si čitao vijesti sa svih strana pa iznjedrio takav zaključak.[yawn][thumbsup]
Tko zna hoćeš li se probuditi do otvaranja burze!??!?![undecid]

Evo budan, bio si u pravu mislio sam za danas.

SAM PROTIV SVIH

Evo sada smo vidjeli problem naše burze.Imamo tenkrea sa skrivačem od ko zna koliko komada.I on misli ako se sakrio da ga nevidimo.A sakrio se ko slon iza štapića za sladoled pa čovječe zbog toga što se skrivaš destimuliraš kupnju jer kupnja nezna oćeš li opet staviti skrivača .Ljepo stavi cijelu količinu da te vidimo jer tako ćeš prije prodati.

Inače BDI predviđaju po FFA od 300 do 400 bodova danas ali pričekajmo jer to nekada zna zavarati.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close