ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


flyer: ” BigBoss: ” A sutra bi trebalo izaći i izvješće za 1q ” Otkud to ?? Jesi zvao ?? ” Ja sam zvao i rečeno mi je da je poslano na burzu još u četvrtak, to znači da bi trebalo biti ovih dana, ako nije danas onda sutra…….

Eto zasto je ATPL posebna. Covjek nema dionice iste a zove za nas dionicare. Svaka cast majstore[thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ovdje ko da sutra ne postoji..svi žele prodati po ovim,po mom mišljenju, niskim cijenama..za ne povjerovati..

Fakat cudno i sumnjivo. Ali gledajuci kupnju koja je navalila, cini se da ce ubrzo nagli skok gore prilikom kojega se nece stici nista kupiti.
Nemojte me kasnije citirati… [wink]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Zakonski rok je do 15.05. (45 dana nakon 31.03) tako da ga možeš očekivati početkom narednog tjedna.
[/quote]

Hvala!

Fakat cudno i sumnjivo. Ali gledajuci kupnju koja je navalila, cini se da ce ubrzo nagli skok gore prilikom kojega se nece stici nista kupiti.
Nemojte me kasnije citirati… [wink]
[/quote]

Ja bih baš volio da te mogu ovih dana citirati, u pozitivnom kontekstu naravno.
Ali zbilja navalu na prodaju po 28xx u najmanju ruku treba popratiti sa zanimanjem…

Možda samo kočnica fondova da pokušaju kupiti na ovim razinama još koliko se da prije izvješća? Sumnjam,iako nije nemoguće…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ma nije to nikakva novost, isto tako su navaljivali na 2500, pa na 2700 ai prije par dana su svi znali da je ovo prva linija fronte za juriš na 3000+

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


flyer: ” BigBoss: ” A sutra bi trebalo izaći i izvješće za 1q ” Otkud to ?? Jesi zvao ?? ” Ja sam zvao i rečeno mi je da je poslano na burzu još u četvrtak, to znači da bi trebalo biti ovih dana, ako nije danas onda sutra…….

A koliko ja pratim zadnjih par godina je bio izvještaj oko 14.-15.5. tako da ga ja očekujem tek sljedeči tjedan

[emo_cool]

Pitanje..mislite li da ćemo do 15.5. probiti 3000?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Pitanje..mislite li da ćemo do 15.5. probiti 3000?

Da

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Možda samo kočnica fondova da pokušaju kupiti na ovim razinama još koliko se da prije izvješća? Sumnjam,iako nije nemoguće…

Čemo ovakva nagađanja.A što bi vi , ljudi – da ovakva dionica raste 10 % dnevno na prometima od 100.000 kn ? Pa 90 % fondova u HR je ima u portfelju…….

kuda plovi ovaj brod:http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS???????????


dkinvest26: ” Možda samo kočnica fondova da pokušaju kupiti na ovim razinama još koliko se da prije izvješća? Sumnjam,iako nije nemoguće… ” Čemo ovakva nagađanja.A što bi vi , ljudi – da ovakva dionica raste 10 % dnevno na prometima od 100.000 kn ? Pa 90 % fondova u HR je ima u portfelju…….

ni meni nije jasno o čemu pišu, kakva velika iskrcavanja, kakav pritisak na prodaji? ja ništa od toga ne vidim.

prije samo 12 trgovinskih dana mogla se kupiti za 850 kuna manje. tko je tada kupovao sad se sigurno ne buni što je samo 2805,55 [wink] pogotovo ako ne gleda svaki dan nego će fino opet pogledati tek za koji tjedan kad bude još 800 kn više.

New Report

Close