ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osjećam ironiju u pitanju, jer znam da te matematika dobro ide. 2910,67, prosječna +10 %.

Znači, prema prethodnim postovima, 10.01 gornja.


sakai: ” ovo nisam znao? ” pono toga dobroga se još ne zna. kad doznaju biti će kasno za jeftinu kupovinu.[lol]

Majstore, jesi li shvatio na sto sam ciljao? Samo pitam….

@Febo:

U pravu si.

@Wunder, nemoj tako. Treba nam biti drago da imamo covjeka koji zna toliko.

Evo jedno pitanje za Causia:

Je li Atlantska pocela uplacivati doprinose za pomorce (pogledati novi zakon!)

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

kakva je bilanca dubrovnik airlinesa?

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

mile1984, 02.05.2008. u 16:22
DryShips(DRYS – Cramer’s Take – Stockpickr) coverage initiated at Credit Suisse with an outperform rating and $110 price target. Expect 90% earnings growth in 2008, followed by 10% growth in 2009. See spot charter rates pushing higher due to strong commodity demand and limited fleet growth.

[thumbsup]
Vaš link

Drys ide u proboj na 88$

SAM PROTIV SVIH


gardist: ” nego reci ti meni cifru što možemo očekivati za Jadran i Konavle.[thumbsup][thumbsup] ” ovu kalkulaciju ipak radije prepuštam Šakaiju, Španciru ili Geronimu, oni su jači u tom području od mene [smiley]

Ovako, od oka ne manje od 30 milijuna USD… dosta ovisi i o stanju broda te jeli brod na nekom duzem charteru. Upravo zbog ovih navedenih razloga necu ici u dublje spekulacije – moguca je i veca cijena.

Usput, ne znam jel ovo vec bilo postano, vijest od prije dva tri tjedna. Preglednost teme je dodatno opala zbog svih mogucih ap ap drukova[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Drys ide u proboj na 88$

88 ruza za Druga Tita….[wink]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Evo malo taze stiva. Pozitivno. Cak daje zrno nade i tankerima iako sam ja skeptican da ce single hull tankeri nestati sa marketa prije 2010 kad dolazi sva sila novogradnji sta ce izazvazi druge probleme. Nasi se drze dobro.

Pokusao sam ukrcati friski Platou ali ne ide i to u Singapuru, hotel 5 zvjezdica i konekcija na 100 Mbps. Aziski tigar je u k…u [embarass]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Orca: ” Ameri se oporavljaju, stizu danas dobre vijesti (nezaposlnost manja nego sto su bila ocekivanja bla bla).. Takodjer se nadam hvatanju 2900 u pon. ” ja sam uvjeren da će tako i biti, a nije toliko vezano za nezaposlenost koliko na rast indexa u poslijednja dva dana, osobito onih brodara

Febo opet novi avatar. Ode unaprid dividenda ATPL na face ligting.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Jadran i Konavle s obzirom na godište (82) i tonažu (71k) imaju cijenu između 28 i 32 mil $ po komadu i teško da se može postići bolja cijena s obzirom da brodovima starijim od 20 godina cijena ipak više pada u odnosu na one stare 10 godina. Čak mislim da će još za vrijeme 2Q2008 oba broda otići u prodaju. Tako će se dijelom namiriti podmirenje računa konačne kupnje novih brodova (naplaćuju se i rate prilikom isporuke), a ostatak novca bi trebao kompenzirati mrvicu lošije rezultate budućeg izvješća za 2Q2008 u odnosu na 1Q2008.


febo: ”
Orca: ” Ameri se oporavljaju, stizu danas dobre vijesti (nezaposlnost
manja nego sto su bila ocekivanja bla bla).. Takodjer se nadam hvatanju
2900 u pon. ” ja sam uvjeren da će tako i biti, a nije toliko vezano za
nezaposlenost koliko na rast indexa u poslijednja dva dana, osobito
onih brodara ”
Febo opet novi avatar. Ode unaprid dividenda ATPL na face ligting.

Sa obzirom kolika je ,moze se jedino blatom namazat[lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Symbol Price Change % Change
EGLE 31.52 +1.04 +3.41%
DRYS 89.86 +6.65 +7.99%
GNK 73.49 +3.70 +5.30%
DSX 31.70 +0.80 +2.59%
ESEA 14.00 +0.17 +1.23%
EXM 42.50 +2.44 +6.09%
NM 12.13 +0.39 +3.32%

Nadam se da ce i kod nas brodari ozbiljnije uci u fokus.
Transakcije zadnjeg tjedna (oko 6 milja dnevno) su pokazale da se krca nesmiljeno.

Ocekujem 3000 sljedeceg tjedna ako ameri nastave sa runom.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close