ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bio ja brži od dnevnika što se tiče recesije, još u 17:52, str 4980, tema komentari trgovanja!

A, sad kako je rekao Geronimo u ponedjeljak otvaramo sa min. 2.900,00 kn. , tko je još stigao zasurfati ….[lol]


bok ja sam novi, koji je najniži čin na brodu?

Mali od konopa. Potreban je jer se nikad ne zna kad bu wunder pozelio objesiti se [lol] . Svejedno da li ATPL raste ili pada. [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol] [lol]

I ja bih se prijavio za posadu…Imam Jacht-master-a i danas dokupio prije zatvaranja po 2700 kn…Imam i iskustva…malo vozam furešte po jadranu…[wink]

bdi 9439

Stvarno bi nas mogao dočekati u ponedjeljak blizu 10000

SAM PROTIV SVIH

A preko bare recesijsko zelenilo… E da smo barem na NYSE… Tamo brodari rastu i na 1. maj!
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ma da upravo sam pogledao. Tamo se ne slavi praznik rada. Kazu podaci o potrosnji nadmasili ocekivanja. BPD porastao a ocekivali pad i to u negativno podrucje. Od 11.mjeseca sam bio tamo 3 – 4 mjeseca i nisam povjerovao u te price o recesiji. Znam da ce biti velikih problema sa kredom u iducem razdoblju ali da ce biti recesije, nisam bas uvjeren.

Zasto se sutra ne trguje? Spojila burza praznik?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Za ZSE praznik rada traje 2 dana.

Vaš link


Za ZSE praznik rada traje 2 dana. Vaš link

ZSE radi, nema trgovanja..u proceduru trgovanja nije samo uključena ZSE već i SDA, HANFA i sve brokerske kuće..pa moraju se ljudi malo i odmoriti od svih vas. to ne znači da su ti uredi i zatvoreni taj dan.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Febo,malo si se proljepsao [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close