ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma boli me kita, nemrem ja tolko casha držat! [lol]

…….”Tijekom dana očekuje se još objava tromjesečnih poslovnih izvješća kompanija čije su dionice među najlikvidnijima, poput brodara, za koja imamo dobra očekivanja”……..

Tako dakle , znači zato se mrdnulo s mrtve točke.
Samo naprijed !

Btw, sto se tice City of Dubrovnik izgleda da se on nasao u pravo mjesto na pravo vrijeme i da je Atlantska to dala na spot: evo malo o chartereru:

GULF IMPORT & EXPORT CO.
Gulf Import & Export Co. (GIEX) is part of Al Ghurair Group of Companies with a turnover exceeding USD 120 million per annum. GIEX is a multi-divisional commodity trading organization strategically located in Dubai, United Arab Emirates. GIEX operates through its own network & diverse sources of supply worldwide to offer customers quality products at the most competitive prices. Our state-of-the-art refinery has a capacity of 90,000 MTS. GIEX trades in: . grains (wheat, barley, etc) . oil seeds (canola, soybean, sunflower, corn) . vegetable oils (canola oil, soybean, sunflower oil, corn oil and palm oil) We can offer

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Hura City of Dubrovnik ! Lova do krova ! I to u 2.Q !!

A pješadija gine oko kote 2.700.
Kod JDPL neprijatelj se utvrđuje na koti 650……

Ovaj na ATPL ima više municije nego itko.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jer se onaj tenkre maknuo sa 2700.Sve me strah da nas BDI u ponedeljak ne doceka na 10000.Moglo bi otvaranje u ponedeljak poceti sa 2900.

SAM PROTIV SVIH

geronimo a kad izađe fi, muhahahaha! [lol]

pardon, nisam sve postao:

Gulf Import & Export Co. (GIEX) is part of Al Ghurair Group of Companies with a turnover exceeding USD 120 million per annum.

GIEX is a multi-divisional commodity trading organization strategically located in Dubai, United Arab Emirates.

GIEX operates through its own network & diverse sources of supply worldwide to offer customers quality products at the most competitive prices. Our state-of-the-art refinery has a capacity of 90,000 MTS.

GIEX trades in:

. grains (wheat, barley, etc)

. oil seeds,

. vegetable oils (canola oil, soybean , sunflower oil, corn oil and palm oil)

We can offer GMO-FREE CANOLA OIL. We are capable of shipping large quantity in bulk.

If you have any serious enquiry, please do not hesitate to contact us with your requirements (specifications, quantity, delivery date, etc.)

Evo izdvojio sam ono sto mi se cinilo bitnim…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Jer se onaj tenkre maknuo sa 2700.Sve me strah da nas BDI u ponedeljak ne doceka na 10000.Moglo bi otvaranje u ponedeljak poceti sa 2900.

Vaš link

Čuli su te prijeko !

Hvaljeni budite svi kolege sa ove teme ATPL, mogu Vam kazati i da ide sve u tri m.terine, ostao bih u ATPL samo zbog Vas, definitivno najbolja ekipa na forumu.

Došlo je vrijeme da zbijemo redove, jer koliko ja vidim došlo je vrijeme za ljuti boj.[thumbsup]

Ja sam unutra i bez casha, tako da mogu biti samo support pješadiji kod kote 3.xxx[lol]

bok ja sam novi, koji je najniži čin na brodu?

evo jos malo dobrih vijesti:
američki bdp raste
Recesije ipak neće biti
Amerikanci su objavili da rast bruto domaćeg proizvoda u prvom kvaratalu iznosi 0,6%. Na početku godine neki su analitičari predviđali pad američkog gospodarstva. Najavljivana recesija američkog gospodarstva, najveća od II. svj. rata, nije se obistnila

Izjavio je to ekonomski analitičar Velimir Šonje. Povećanje američkog BDP-a bitno utječe na pozitivni osjećaj na svjetskim burzama posebno u SAD-u. Ova će vijest imati stabilizirajući utjecaj i na domaće tržište kapitala, posebno na tržište dionica koje su posljednjih tjedana u fokusu javnosti, rekao je Šonje. (HTV)

New Report

Close