ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Investitor bez akumulatora[lol] [lol] [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


wunderkind: ” febo: ” wunderkind: ” a fak, to je vepar! [lol] [lol] [lol] evo ispravak netočnog navoda! [lol] ” Vudner, jesi to ti na slici? liči na tebe… ne lovac nego ovaj drugi što leži [smiley] ” nisam drugar, ja sam ti više nalik ovako nečemu! [lol] ” znači ličiš na Čubaku iz Ratova zvijezda [smiley]

Čubaku na steroidima[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Trgovina potpuno zamrla[yawn]
Mislite da je to u očekivanju nečega danas (npr. izvješća) ili se svi već spremaju na produženi vikend!?[bye]


Investitor bez akumulatora[lol] [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Znali tko kad se očekuje FI nek napiše

Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
30 April 2008

Baltic Exchange Dry Index TM 9356 (UP 83)
Baltic Exchange Capesize Index TM 14173 (UP 343)
Baltic Exchange Panamax Index TM 8972 (DOWN 84)
Baltic Exchange Supramax Index TM 5444 (DOWN 2)
Baltic Exchange Handysize Index TM 2789 (UP 21)

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vidim da kolega kaka-i ima problema s nekim dionicama. vjerojatno i s probavom pa stoga kaka-i kaka. a nije kaka. koji je jedan pristojan dečko. obzirom da sam ga višekratno opovrgavao (ne kaku, kakaija), ne namjeravam ubuduće[smiley] a obzirom da mu želim čak i pomoći, šaljem mu jedan graf od dvajs’ lipa. s obzirom da je,pak, predvidiv (njegov niko je njegov program), očekujem da će moj graf preinačiti. uglavnom smeđom bojom.[smiley]

cuj, kao prvo mama ti kaka u usta. [smiley]

Kao drugo, ne lazi. Pricao si svima Ledo PE 7, izasao si i Ledo je postao PE 26. Ne trebaju nam i ovdje drukeri takve sorte. A svoju demagogiju mozes okaciti macku o rep. Ovdje ima podosta naivaca kojima mozes prodavati svoju spiku (bas kao sto recimo radi i tvoj mentor Plavusan), no meni ne mozes

Eto, ovime pristojno zavrsavam svaku raspravu sa tobom, drukeru i kakojedu.

Ugodan dan ti zelim[smiley][thumbsup]

O & A.

]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


” nisam drugar, ja sam ti više nalik ovako nečemu! [lol]

ovome ne bih ja zelio stati na put, a vi kako hocete
[bye]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


wunderkind: ” ” nisam drugar, ja sam ti više nalik ovako nečemu! [lol] ” ovome ne bih ja zelio stati na put, a vi kako hocete [bye]

eee, kakai, kakai!
proradija bide
al’ tebi slabo ide.
zapinje.[kiss][bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” vidim da kolega kaka-i ima problema s nekim dionicama. vjerojatno i s probavom pa stoga kaka-i kaka. a nije kaka. koji je jedan pristojan dečko. obzirom da sam ga višekratno opovrgavao (ne kaku, kakaija), ne namjeravam ubuduće[smiley] a obzirom da mu želim čak i pomoći, šaljem mu jedan graf od dvajs’ lipa. s obzirom da je,pak, predvidiv (njegov niko je njegov program), očekujem da će moj graf preinačiti. uglavnom smeđom bojom.[smiley] ” cuj, kao prvo mama ti kaka u usta. [smiley] Kao drugo, ne lazi. Pricao si svima Ledo PE 7, izasao si i Ledo je postao PE 26. Ne trebaju nam i ovdje drukeri takve sorte. A svoju demagogiju mozes okaciti macku o rep. Ovdje ima podosta naivaca kojima mozes prodavati svoju spiku (bas kao sto recimo radi i tvoj mentor Plavusan), no meni ne mozes Eto, ovime pristojno zavrsavam svaku raspravu sa tobom, drukeru i kakojedu. Ugodan dan ti zelim[smiley][thumbsup] O & A. ]

popustili živci
pa ti drugi krivci!?[shocked]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sad sam ko plavi posto, i opet dokupio! [lol]

ko tele na šarena vrata! [lol]

Wunder nisi valjda samo zato sto je Drys u premarketu u plusu?… pogledaj kontrolu. Valjda su market makeri, ali sto ako nisu?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close