ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Malo se raspitao okolo izgleda da Dubrovnik nije u pod najmu vec da ide direktno.Samo vi prodajte i lupajte po bidu.[lol]

SAM PROTIV SVIH

koliko sam ja ispušio dosad na ovim dionicama da mi se prosto gadi više gledati bilo kakve statistke i vijesti
danas sam ju opet kupio
iste sekunde kao i predhodnih 5 puta počela je padati po bidu
tko god misli da BDI, godišnji FI ili kvartalni FI imaju veze s ovom dionicom totalni je konj, kao i ja
ako dva fonda odluče da će joj cijena biti 1800 to će se i dogoditi
samo neka šupci odjebu i to jednom odluče prije nego ja kupim po najvišoj cijeni
[bye][bye] doviđenja do siječnja 2009
vraćam se pokeru i kasinu, kladionici tamo je sigurnija i puno predvidljivija zarada
ovo postaje nemoguća misija[bye][bye][bye]

semper fidelis

geronimo,
jasno da atlantika vrijedi više.
problem je jedino stanje na burzi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Problem je neselektivnosti i neznanja bitno da smo jucer imali balonijadu.Neka se djeca vesele balona ko u prici i opet ce ih biti.

SAM PROTIV SVIH


rekao ja jučer navečer wunderu da smo taman na razini otpora, ca 2800.
ovo se, istini za istinu, taman preklopilo s prenaglim rastom velikog broja dionica (i njihovim lupanjem po gornjem bollu).

ma wunder sve uvijek dobro misli i napravi pa zajebe do jaja!

sad će i opet platit glupost, no naviko sam! [lol]

kad se probiju 3000, ode atpl u zaslužene visine.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Da kojim slucajem ATPL ode u London ili NYSE odmah bi joj se cijena vrtila izmedju 4000-4500 kuna ovako kada baloni krenu krene i ona kada se baloni probuse i ona krene dolje .Fondovci Dubrovnik ide po 100000$ dnevno dali vam to nesto govori.Ili vam je u interesu furati na valovima balonijade.

SAM PROTIV SVIH

Pogledajte samo ovo viadukt objavi gubitak a u minusu samo 4% nek mi onda neko kaže da se dionice trebaju kupovati prema fundamentima[lol] [lol] [lol]

Samo Dubrovnik po ovim cijenama godisnje donosi izmedju 130 000 000kn i 144 000 000 dobiti.

O cemu mi pricam.A vi napucavate tvrtke koje ne prikazuju dobit ko je tu lud.

SAM PROTIV SVIH

Geronimo,

Cemo toliko cudjenje/srdzba?
Pa bar ti koristis TA.

Ovo je ocekivano od petka i probijanja gornjeg boolingera… Nista strasno.

Dolazi QFI za dva tjedna; sve je cool.

Markko preventive radi

SAM PROTIV SVIH

Htio sam reći da na našoj burzi trguju sami špekulanti bez znanja koliko koja dionica vrijedi, već kad vide da jako raste svi ko krdo idu kupovat. Pogotovo kad se objavi dokapitalizacija po nominalnoj cijeni.[undecid][undecid]

New Report

Close