ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U koliko točno prestaje prestaje blokada???


Čini mi se kako fovdovi guraju ATPL da će ju zgurati u prvom valu do 2500kn. Ali na građevinarima je prestrašan rast.

iz mase superkvalitetnih postova izdvojit cu ovaj. Uistinu je bilo tesko birati naj post dana.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Gospodo,dal ko zna što će biti s dividendom (negdje sam pročitao da će biti oko 50 )! [proud]

Ma da ne bi uprava dala odgovor unutar 2 sata – po… ću. I onda sutra kad krene crvenilo od početka tko će pitati ATPL gdje je bila zadnja dva sata jučer 🙁

Nauči primiti udarce uz smješak optimizma i nema zime !

Mrš i blokade kad ih ne treba… Nećeš ti zaštite, samo još više potaknu rast ili pad a trebale bi služiti potpuno drugoj svrsi … A ova danas me iznervirala pošteno.

Nauči primiti udarce uz smješak optimizma i nema zime !

zna li tko kad bi mogli rezultati za 1Q?[kiss]

Unutra sam i više nego što bi smio biti… Nije loše ni ovako ali ova je blokada stvarno došla u najgori trenutak . Da je nastavljeno trgovanje u zadnjih 10 minuta bi baš bio užitak gledati, ovako ostaje prostor za rast u skorijem vremenu..

Nauči primiti udarce uz smješak optimizma i nema zime !


zna li tko kad bi mogli rezultati za 1Q?[kiss]

07.05-15.05


Ma da ne bi uprava dala odgovor unutar 2 sata – po… ću. I onda sutra kad krene crvenilo od početka tko će pitati ATPL gdje je bila zadnja dva sata jučer 🙁

A zašto bi sutra krenulo crvenilo?


matovilka: ” zna li tko kad bi mogli rezultati za 1Q?[kiss] ” 07.05-15.05

Mislim da je bura iza nas i da bi nas moglo čekati stabilnije razdoblje na burzi gdje će se ipak vrednovati fundamenti pri određivanje smjera kretanja određene dionice. Kako svi mi pretpostavljamo da će rezultat atpl za 1Q biti odličan nemamo razloga sumnjati u rast ove dionice[cool]

Definitivne činjenice
1. Branitelji NE PRODAJU svoje udjele
2. NEMA svjetskog rata zbog Kosova
3. ZASAD imamo vjetar u leđa prema Evropi a i primljeni smo u NATO
4. BRODARI su u cvatu na svim svjetskim tržištima kapital
5. Ogromna dobit atlatnske lani a i u 1q
6. Digla se hajka na banke i mislim da im trenutno ne bi trebale pasti na pamet bilo kakve egzibicije

Pa ako smo sve ovo progurali, izdržali margine i ostale tekovine vrlog nam tržišta, ne treba nam prizivanje crvenila nakon dva dana pozitive (a 3 mjeseca negative) i zato sutra opet u napad[cool]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

1 Q za 2008 dobit cca. 60.000.000,00 U$, što bi bilo cca. 300.000.000,00 kuna za tjedan dana otprilike, + porast BDI-a na najveće razine ikada, + otvaranje Kineskih luka = 6.000,00 kn ATPL-R-A.[wink][/b]

New Report

Close