ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesmo li ispucali sve crne dane u tjednu… bio je crni ponedjeljak, crni utorak…nisam brojao ima li još koji dan a da nije bio crni

čudni se ovdje sveci slave....


Jesmo li ispucali sve crne dane u tjednu… bio je crni ponedjeljak, crni utorak…nisam brojao ima li još koji dan a da nije bio crni

Dan je tek počeo kao što vidiš, tmurne oblake zamjenjuje svijetlo (na kraju tunela). Idemo dalje, bez straha, panike i pohlepe.[thumbsup]

Hej, hej, vidi ti vidi naše ATPL, sretan put i mirno more …


Jesmo li ispucali sve crne dane u tjednu… bio je crni ponedjeljak, crni utorak…nisam brojao ima li još koji dan a da nije bio crni

Bio je i Crni Petak

you think your special you do, i can see it in your eyes

Jel se išta promijenio omjer…?

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

2500/5900

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Kaj nisu ti omjeri potpuno beznacajni ?

Čovjek pita pa sam mu lijepo odgovorio! Tako me moji naučili, da budem kulturan!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


drhtava_r.: ” Kaj nisu ti omjeri potpuno beznacajni ? ” Čovjek pita pa sam mu lijepo odgovorio! Tako me moji naučili, da budem kulturan!

A kaj ja nisam covik ? [sealed]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Još uvijek ne vjerujem baš u full oporavak ali atlantskoj ne mogu odoljeti…mljac još malo dokupio jučer i danas

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Još uvijek ne vjerujem baš u full oporavak ali atlantskoj ne mogu odoljeti…mljac još malo dokupio jučer i danas

niti ja…
mljac, ždrok, njam…
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
15 April 2008
Baltic Exchange Dry Index TM 7957 (DOWN 4)
Baltic Exchange Capesize Index TM 11459 (DOWN 128)
Baltic Exchange Panamax Index TM 8160 (UP 81)
Baltic Exchange Supramax Index TM 4705 (UP 20)
Baltic Exchange Handysize Index TM 2361 (UP 12)

dobro, nemamo capesize tako da smo up

Upravo sam htio komentirati ovu namjerno nisku postavljenu prodaju, likvidnost je super 6.405.000,00 kn. imali smo super porast, a onda se moa čekati nekoga da se ukrca !!!???

Da imaju iti malo pameti i postave se na višu razinu isto bi se tržilo, uz ovakav dnevni promet možda je i to dosta i postaviti prodaju ne ispod npr. 2.150,00 kn, osim ako ovo sve nije namjerno činjenon, a što mislim da i je.

New Report

Close