ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

s milijun kuna ju ruse 5%,gdje to ima???to je kao da microsoft srusite 5 % s milijun dolara,pre smijesno.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


s milijun kuna ju ruse 5%,gdje to ima???to je kao da microsoft srusite 5 % s milijun dolara,pre smijesno.

bas to 😀

A za 1Q 2008. dobit kao za cijelu 2007. god., a ovo je čisti deal!!!

Uopće mi nije jasno što radi prodaja na 2.364,89 kn. taj mora da je van pameti, imaju mogućnost da se postave na više, a oni kao u stilu Željka Pervana vele, evo dođi i oženi me.

Ovo kao da je Wunderkind na prodaji, meni za inat, nakon svakog mog posta.[wink]

Daj mamus ti kao da si sa kruske pao. Radit ce prodaja i na 1.264,89kn ako ne bude kupnje. Vidis da je burza u knock downu, sta se cudis sve nesto.

Fora je u tome što je cijelo tržište jednostavno poludilo.
Ovo kod nas stvarno više nema veze s pameću ,već se mjeri s primitivnom glupošću.


E sad mi stvarno više ništa nije jasno,svjetske burze rasle,atlp objavila dobit veću za 150 posto,bdi raste,drys raste,bush dolazi(nove investicije),dobijemo pozivnicu za Nato,a naša atlantska na sve to odreagira padom od 6,20% i sa strašno lošom podrškom na kupnji. Tko mi to može objasniti?[angry]

Marginalci….
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo jedno logično pitanje kolega Orca, zbog čega bi na ATPL-u trebao pošto poto, ali pazite, pod obvezno, ostvarivati dnevni promet od 2-4 mil. kuna u stanjima smanjene likvidnosti ili pak nepovoljno manje cijene.

Mišljenja sam da se i sa manjim prometima i odlučnijem stavu prodavtelja mogu bitnije reducirati ovakve negativne posljedice u odnosu na realnu vrijednost.

Sad imamo novu taktiku na burzi, kad je europa zelena, onda mi se crvenimo i obratno…Prije su stalno analitičari govorili da pratimo Europu i SAD po principu kuda jedna koza tamo i sve..ALI šta je sada?

Ovo je raj za shopping, da mi je para… Trebao bi mamu trazit da mi poveca deparac zbog ovakvih stvari…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ovo kao da je Wunderkind na prodaji, meni za inat, nakon svakog mog posta.[wink]

wunder ti je to prodo na 3500 [tongue]

a to kaj se zajebo na drugim mjestima to je druga priča! [lol]

New Report

Close