ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas bi ATPL-R-A mogla fino potegnuti prema gore.!!![cool]

Jos puno zganaca i mlijeka[bye]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Mjesec dana kasnjenja je ludilo.

Mjesec dana u odnosu na zadnju info. U odnosu na plan iz 12/06 puzno vise.


Ono sto vec sada znam jest da je tarapana pocela!!

Tarapana kome?

stvarno nevjerojatna ova naša burza: kada svijetske burze padaju – padamo i mi a kada rastu – opet padamo! Pa tko je tu lud?

Hogar vozi Volvo


stvarno nevjerojatna ova naša burza: kada svijetske burze padaju – padamo i mi a kada rastu – opet padamo! Pa tko je tu lud?

jucer brodari u americi zavrsili u velikom plusu (dryships preko 8%). BDI jucer u plusu. Mi danas padamo 2%. Brodovi se grade, vozarine odlicne, dobit odlicna, u 2008 preko 150 milusd ciste dobiti, a mi i dalje padamo.
Pa tko je tu lud? Dokle ovo ide…


stvarno nevjerojatna ova naša burza: kada svijetske burze padaju – padamo i mi a kada rastu – opet padamo! Pa tko je tu lud?

nitko nije lud. to ti je naša burza.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Hogar: ” stvarno nevjerojatna ova naša burza: kada svijetske burze padaju – padamo i mi a kada rastu – opet padamo! Pa tko je tu lud? ” nitko nije lud. to ti je naša burza.

Pogledaj JDPL, rekao je Jurčić, 90% burze su špekulanti i to je to……


Danas bi ATPL-R-A mogla fino potegnuti prema gore.!!![cool]

Je danas je ATPL gore neg je bila jucer. Dobro si pogodio [lol]

Ma, ovo je čisti deal, samovolja, ovo nema uopće veze sa zdravim razumom, ovo je čisto kazneno djelo!!!


stvarno nevjerojatna ova naša burza: kada svijetske burze padaju – padamo i mi a kada rastu – opet padamo! Pa tko je tu lud?

Onaj tko ima casha , a ne kupuje.

falco:

Hogar: ” stvarno nevjerojatna ova naša burza: kada svijetske burze padaju – padamo i mi a kada rastu – opet padamo! Pa tko je tu lud? ” nitko nije lud. to ti je naša burza.

[/quote]

nije mi to čudno. balkan je ostao balkan nije ni čudo što nas neće u EU. banda je našla zlatnu koku pa sad malverziraju sa burzom i namještaju jedni drugima.[undecid]

I noga u guzicu je korak naprijed

E sad mi stvarno više ništa nije jasno,svjetske burze rasle,atlp objavila dobit veću za 150 posto,bdi raste,drys raste,bush dolazi(nove investicije),dobijemo pozivnicu za Nato,a naša atlantska na sve to odreagira padom od 6,20% i sa strašno lošom podrškom na kupnji. Tko mi to može objasniti?[angry]

o kako bi lijepo danas dokupio da mi je prošao nalog na 2500
davnih dana sam ja rekao s ovom dionicom treba špekulirati može se fino zaraditi[cry][cry][cry][cry]

semper fidelis

New Report

Close