ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=da95f159-d3ac-4d92-83d8-543ad8197407

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@ zgubidan i alien koji čekaju atpl na 2000

pohlepa nije dobra ni u padu ni u rastu! [smiley]


@ zgubidan i alien koji čekaju atpl na 2000

pohlepa nije dobra ni u padu ni u rastu! [smiley]

Vidim, ti to iz bogatog iskustva jel? [tongue]


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=da95f159-d3ac-4d92-83d8-543ad8197407

Sve super no neće dugo sa tim avionima još koju godinu morati će nove kupovati,valjda će do onda i ojačati da se mogu u takav leasing upuštati…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Danas bi ATPL-R-A mogla fino potegnuti prema gore.!!![cool]

Avra (75,169 dwt, 14/35.5L 15/35B, 2001-built) delivery Cartagena 25-27 Apr, redelivery worldwide, 4-6 months, $75,500 daily.

Evo ideje za Zagreb – izlazi niti 2 mjeseca nakon što ovaj započne T/C….


Avra (75,169 dwt, 14/35.5L 15/35B, 2001-built) delivery Cartagena 25-27 Apr, redelivery worldwide, 4-6 months, $75,500 daily. Evo ideje za Zagreb – izlazi niti 2 mjeseca nakon što ovaj započne T/C….

Neloše. Mislim da su stari lisci već dogovorili ili pripremju neki opasan dogovor.[cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Danas bi ATPL-R-A mogla fino potegnuti prema gore.!!![cool]

zbog čega ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Zna li tko do kada traje sezona žitarica u Južnoj Americi?

čudni se ovdje sveci slave....

Mislim da su se napokon stekli uvjeti da se prodaja postavi na početnih 2.7xx,xx pa na više, i opet će ići trgovanje nesmetano kao i dosad, na ovim razinama to jednostavno smisla, bez obzira o kome je riječ i kakve kombinacije su u pitanju!!!


Zna li tko do kada traje sezona žitarica u Južnoj Americi?

pa kakve to veze ima. žitarice se čuvaju u silosima. ja sam ih vozio iz američkih federalnih razervi za irak preko jordana, je još husein bio na vlasti. danas je sve moguće

I noga u guzicu je korak naprijed


Mislim da su se napokon stekli uvjeti da se prodaja postavi na početnih 2.7xx,xx pa na više, i opet će ići trgovanje nesmetano kao i dosad, na ovim razinama to jednostavno smisla, bez obzira o kome je riječ i kakve kombinacije su u pitanju!!!

nema šanse!

Cookie Monster

New Report

Close