ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


RHINO3: ” kako se obračunava dividenda za 2007, tj. do kojeg datuma se gleda stanje portfelja (stanje u SDA)? ” 02.05.08.

oops.zanemari, to je za AUHR ne za ATPL….kriva grupa

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Šesti avion početkom lipnja ! A iz članka vidimo da jedan avion donese 5 mil kn dobiti godišnje. Nije puno , ali čovjeka veseli.Osim toga , diže vrijednost avio – businessa značajno iznad do sada procijenjenih veličina.

Jos jedna u nizu dobrih vijesti. ma zavrsit ce te fondovske igrice, a onda ova dionica moze samo gore. Pa vidi se to po razapetim mrezama na 2450, zna se razlog.[thumbsup]

U šestom mjesecu stiže Zagreb, u kolovozu M.Pracat [thumbsup] Jednog bi mogli “utopiti” na malo duži period, sigurnosti radi.


U šestom mjesecu stiže Zagreb, u kolovozu M.Pracat [thumbsup] Jednog bi mogli “utopiti” na malo duži period, sigurnosti radi.

Ovo je nešto pouzdano ili tarot ?
A utopit’ će , bez brige (ako već nisu).

Jedno mjesec dana kasnjenja… Dosta propustene dobiti.
Nadajmo se da ce isporuka biti na vrijeme…

Što radi ova prodaja na 2.449,98 kn. što se ne postave barem na 2.470,00 kn.!!!???[angry] [angry] [angry]


Jedno mjesec dana kasnjenja… Dosta propustene dobiti. Nadajmo se da ce isporuka biti na vrijeme…

Mjesec dana kasnjenja je ludilo. Mogu se tuc nogon u guzicu. Kad budem imao dovoljno podataka o stanju newbuillding marketa, javicu se. Ono sto vec sada znam jest da je tarapana pocela!!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Što radi ova prodaja na 2.449,98 kn. što se ne postave barem na 2.470,00 kn.!!!???[angry] [angry] [angry]

Cekaju da ih se pomete s otvaranjem na 3000 [lol]


Što radi ova prodaja na 2.449,98 kn. što se ne postave barem na 2.470,00 kn.!!!???[angry] [angry] [angry]

Bolje da danas ili sutra prodaju za 2449,98,nego za koji dan meni ili Alienu za 2000[lol] [lol] [lol] .Mislim bolje za njih mi cemo vec docekat.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

mamus:

Što radi ova prodaja na 2.449,98 kn. što se ne postave barem na 2.470,00 kn.!!!???[angry] [angry] [angry]

Bolje da danas ili sutra prodaju za 2449,98,nego za koji dan meni ili Alienu za 2000[lol] [lol] [lol] .Mislim bolje za njih mi cemo vec docekat.


koji optimisti , pa sta vam jos nije jasno da je ovo preslagivanej fondova i izbiajnej strasljivih , koji neznaju sta su kupili i strepe po cijeli dan .
samo se nadajte [undecid]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Kolega Nevera bas bi vas volio upoznat,zanima me kako izgleda NAIVAC[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


markko: ” Jedno mjesec dana kasnjenja… Dosta propustene dobiti. Nadajmo se da ce isporuka biti na vrijeme… ” Mjesec dana kasnjenja je ludilo. Mogu se tuc nogon u guzicu. Kad budem imao dovoljno podataka o stanju newbuillding marketa, javicu se. Ono sto vec sada znam jest da je tarapana pocela!!

Ako znaš ugovor za Zagreb napiši, nemoj biti sebičan, zadovoljilo bi me 65000 t/c na 2 godine, ipak je to sasvim novi brod.[thumbsup]

New Report

Close