ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U zadnjih dva mjeseca 1400 kom.

Važeći podaci za uredovni dan 04.02.2008 .

ATLANTSKA PLOVIDBA D.D./REDOVNA ATPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.241 10,05 Osnovni račun
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 137.361 9,84 Osnovni račun
3. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 118.972 8,53 Osnovni račun
4. LONZA VLAHO 58.551 4,20 Osnovni račun
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 57.975 4,15 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 57.879 4,15 Skrb. račun
7. JERKOVIĆ ANTE 55.142 3,95 Osnovni račun
8. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 49.274 3,53 Osnovni račun
9. HPB D.D. 45.085 3,23 Skrb. račun
10. ŠMOK DAMIR 29.965 2,15 Osnovni račun
Ukupno: 53,78

Već nekoliko dana zaredom pojavljuje se po jedna dionica na asku i to prva na prodaji, jel zna netko kakvi su to interni signali, kako na ATPL, tako i na par drugih likvidnih dionica.


Ma ne kolega Kamenac, to sam iznio i par mjeseci prije, nakon ovakvog izvješća mi i dalje tapkamo u mjestu zahvaljujući tim aktivnostima, znam da ste i Vi ukazivali na to, imajući osjećaj da si u nemilosrdnim raljama koje grizu koliko i kada one žele ne ostavljaju nimalo lijep osjećaj. Što smo mi mali dioničari, budale!?

Mamusa za tuzitelja. Ocekujem podrsku. [angry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Neznam kolege… promatram trgovanje intenzivno. I od kad je izašlo GFI, po prvi puta nakon duuugo vremena primjećujem velike kitove kako šire svoje ralje u miru i tišini, a planktoni samo upadaju. Upadne i po koja velika riba, Al kitovi su ipak kitovi… 2450…

I'LL BE BACK

gospodo jer mislite da će ulazak Hrvatske u NATO promijeniti sadašnje stanje na burzi.
trebalo bi, postajemo sigurniji, očekuje se veliki broj investicija……

ja osobno mislim da neće
možda na gore ako gore od ovoga može biti

semper fidelis

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=da95f159-d3ac-4d92-83d8-543ad8197407&ref=lastadd

Konačno je počela kupnja jačati. Nadam se da je ovaj nalog signal kraja ove nezainteresiranosti kupnje u zadnje vrijeme.

kako se obračunava dividenda za 2007, tj. do kojeg datuma se gleda stanje portfelja (stanje u SDA)?

hvali more, drž se altantske plovidbe.....


Konačno je počela kupnja jačati. Nadam se da je ovaj nalog signal kraja ove nezainteresiranosti kupnje u zadnje vrijeme.

to ne znači da je to jedan nalog


Konačno je počela kupnja jačati. Nadam se da je ovaj nalog signal kraja ove nezainteresiranosti kupnje u zadnje vrijeme.

I kada nestane kupnje opet se pojavi novi nalog na 2450kn.[thumbsup]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Šesti avion početkom lipnja !
A iz članka vidimo da jedan avion donese 5 mil kn dobiti godišnje.
Nije puno , ali čovjeka veseli.Osim toga , diže vrijednost avio – businessa značajno iznad do sada procijenjenih veličina.


kako se obračunava dividenda za 2007, tj. do kojeg datuma se gleda stanje portfelja (stanje u SDA)?

02.05.08.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close