ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa što je ovo kolege tema nam je završila na trećoj stranici, dajte malo optimizma i vjere u očekivano bolje sutra.[angry]


Pa što je ovo kolege tema nam je završila na trećoj stranici, dajte malo optimizma i vjere u očekivano bolje sutra.[angry]

Neka je tamo. Bilo bi nam svima skupa bolje. Još da nema ovih BDI opsjednutih možda se nikad ne bi ni spustili ispod 3000. BDI je rokno do 40% ispod ATH u Q1/2008 pa ATPL razvalila s najvećom Q dobiti do sad. Dajte se manite postanja tog indexa, muka mi je više od njega.

I'LL BE BACK

Smanjuje se kupnja. 1300 kom. Prodaja preko 5 soma komada.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ljudi jutro svima-zeleno naravno!
znali netko kada će lovica od dividende?!
hvala&zeleno vam bilo…[cool]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....


Smanjuje se kupnja. 1300 kom. Prodaja preko 5 soma komada.

Kako ce to tebi pomoc ?

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Mislim da je ovo isprobavanje snaga na ATPL. Pravi zamah će biti sutra. Isti scenario kao i kod rasta.

Tebi stvarno nema kraja. Daj malo promijeni ploču, već si i bogu postao dosadan!

Hogar vozi Volvo

Evo malo i informacija za ATPL-R-A za sve koji možda nisu znali ili nisu upućeni, Mirovinci izlaze iz OIF-ova, da bi iste sekunde kupovali te iste dionice po približno istim, ali već unaprijed dogovorenim cijenama, naravno sve se to dešava putem skrivenih naloga.

Još nešto, u tom postupanju i te kako opipavaju bilo trenda, posebice na ovoj temi, tako da mogu što bezbolnije provoditi taj naum.

Te na takav način rade ogromnu štetu malim dioničarima za koju moraju i odgovarati pred mjerodavnim institucijama!?

mamus, hvala ti, sad mi je puno lakše.
pa di si bio dosad, legendo, mi tupavci to uopće nismo kužili….[cool]
eh da si mi prije javio…[huh]

hate red

Ma ne kolega Kamenac, to sam iznio i par mjeseci prije, nakon ovakvog izvješća mi i dalje tapkamo u mjestu zahvaljujući tim aktivnostima, znam da ste i Vi ukazivali na to, imajući osjećaj da si u nemilosrdnim raljama koje grizu koliko i kada one žele ne ostavljaju nimalo lijep osjećaj.

Što smo mi mali dioničari, budale!?


mamus, hvala ti, sad mi je puno lakše. pa di si bio dosad, legendo, mi tupavci to uopće nismo kužili….[cool] eh da si mi prije javio…[huh]

[lol] [lol] crnjak

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

opet veliki skriveni na kupnji… već 3 dana za redom… mislim da ih je prodaja polako prokljuvila pa se ne tresu više toliko. Šteta. bilo bi dobro da se istresu maximalno na ovim razinama.

pozdrav![thumbsup]

I'LL BE BACK

New Report

Close