ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Hogar: ” ŠPANCIR: ” Slijedeći limit je na 2.704,9 ili ga danas više nema ? ” hvala Bogu, nema ga ” Molim nekog tko ima bolji pregled igre od Investora da javi ima li ozbiljnijih količina na prodaji do 2.700 ?

2.448,00 9
2.449,00 10
2.450,00 74
2.469,00 5
2.498,00 10
2.499,99 2
2.500,00 112
2.518,00 4
2.527,00 12
2.528,00 30
ovo je prodaja

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Napisao sam uz dužno poštovanje kolega plavi, bez ikakve namjere da uvrijedim bilo koga, napokon to je moje osobno viđenje razvijanja događaja, da, i vi ste tu u pravu samo stopa rasta vrijednosti dionice ATPL-R-A biti će i već je puno viša u odnosu nego što je to bilo koji drugi sektor gospodarstva.


ŠPANCIR: ” Hogar: ” ŠPANCIR: ” Slijedeći limit je na 2.704,9 ili ga danas više nema ? ” hvala Bogu, nema ga ” Molim nekog tko ima bolji pregled igre od Investora da javi ima li ozbiljnijih količina na prodaji do 2.700 ? ” špancir, ako se obranimo danas na 2400 – bit će super. nemoj gledat toliko na daljinu.

Ipak, gledam i dalje od danas.
A ako ovako nastavi bit’ će (nakon blokade) neočekivana prilika za dokup.
Brojke za 1.Q su brutalno nemilosrdne.A Jerković do sada nije lagao.


Ipak, gledam i dalje od danas. A ako ovako nastavi bit’ će (nakon blokade) neočekivana prilika za dokup. Brojke za 1.Q su brutalno nemilosrdne.

slažem se.
ali prodavatelj(i) je još prilično moćan.
osim ako se ne uključi Gospon Veliki u igru.
valjda shvaća da bi mu stvari mogle izmaknut kontroli[cool]

hate red


ŠPANCIR: ” Hogar: ” ŠPANCIR: ” Slijedeći limit je na 2.704,9 ili ga danas više nema ? ” hvala Bogu, nema ga ” Molim nekog tko ima bolji pregled igre od Investora da javi ima li ozbiljnijih količina na prodaji do 2.700 ? ” Ima i te kakve prodaje, po 100 i nešto komada….

Baš me zanima po koliko će ju sljedećih tjedana kupovati ovi koji sada prodaju ispod 2500, mogla bi im se zarada brzo istopiti jer mislim da povratka ispod više nema, barem ne značajnijeg

Hogar vozi Volvo

imam osjećaj da će fondovi danas isisati posljednju kunu iz džepova malih investitora.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Napisao sam uz dužno poštovanje kolega plavi, bez ikakve namjere da uvrijedim bilo koga, napokon to je moje osobno viđenje razvijanja događaja, da, i vi ste tu u pravu samo stopa rasta vrijednosti dionice ATPL-R-A biti će i već je puno viša u odnosu nego što je to bilo koji drugi sektor gospodarstva.

joj mamuse baš čitam tvoje o atpl uskoro na 6000

ajde drugar koju knjigu kupit i malo ulagat u znanje! [thumbsup]

vjerojatno će i bit al će crobex tad bit 8000 što sumnjam da bu skoro!

Jerković je puno puta rekao u vezi poslovanje firme što je rekao tako je i bilo i ovo je fer od njega jer ne taji podatke od malih ulagača da znaju kolika je prava vrijednost kompanije a ne samo da informacije posjeduju veliki fondovi……….

I po tome se vidi da su JERKOVIĆU važni mali dioničari a ne samo fondovi koji imaju inside informacije i pri tome kradu od svih jer znaju što rade i kako rade…………….[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

neko je kupovo na 2000 pa sad prodaje i uzima dobit U OVIM VREMENIMA i staje to cudno sada [proud][proud]

Kolega, krivo ste pročitali, da li Vam se potkrala pogreška ili nešto drugo, ne bih želio sada ulaziti u to.

Napisao sam da vrijednost ATPL-R-A s obzirom na zbivanja i trend vrijedi 6.000,00 kn., a to tek donekle ima veze sa CROBEXOM.

Pa kaj mu nije onda bolje da priceka jos par dana pa da proda na 3000++[cool]


….. joj mamuse baš čitam tvoje o atpl uskoro na 6000 ajde drugar koju knjigu kupit i malo ulagat u znanje! [thumbsup] vjerojatno će i bit al će crobex tad bit 8000 što sumnjam da bu skoro!

Da citiram Techmana s jedne druge teme (ULPL) : spremit ću ovaj post pa ćemo mu se nadam se vratiti možda i prije kraja godine.

New Report

Close