ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pozdrav svim dionicarima ATPL!
Ma ide ATPL preko 3000 uskoro, osobno uopce ne razmisljam o prodaji na ovim razinama.
Promet na ostalim dionicama mizeran, zanimljivo.

Zivili[thumbsup]


al nikako mi nije jasna ta ljudska psiha..pa još jučer ujutro znali smo za FI…i čak se moglo dobiti visokim pozicioniranjem na bidu..istina pred kraj se moralo lupiti po bask ali..i onda ovo danas…..

Znali smo za 2007, koja je manje-više očekivana.
Boom u rezultatu i na burzi je nastao zbog neočekivano dobrih najava 1.Q nakon zatvaranja burze jučer.
Ako se pokažu istinitim strah me i pomisliti što to znači za dionicu.Upravo računam.Ne mogu vjerovati da ću se na brodarima ipak ekstremno obogatiti…….

P/E 20, što je tu tako jeftino?

Ja sam očekivao bolji rezultat (iako je i ovaj fantastičan)

Ima brodara <=P/E = 10 koliko hoćete

Hell is Empty and all the Devils are Here

P/E 13 na 2500.

Forward P/E oko 3.

Skupo?


markoc5: ” al nikako mi nije jasna ta ljudska psiha..pa još jučer ujutro znali smo za FI…i čak se moglo dobiti visokim pozicioniranjem na bidu..istina pred kraj se moralo lupiti po bask ali..i onda ovo danas….. ” Znali smo za 2007, koja je manje-više očekivana. Boom u rezultatu i na burzi je nastao zbog neočekivano dobrih najava 1.Q nakon zatvaranja burze jučer. Ako se pokažu istinitim strah me i pomisliti što to znači za dionicu.Upravo računam.Ne mogu vjerovati da ću se na brodarima ipak ekstremno obogatiti…….

Čudno mi je da poduzeće daje procjenu za 1Q, a ne za čitavu 2008. Ovakvo izvješćivanje i nije baš u skladu s Kodeksom korporativnog upravljanja. Može se shvatiti da će čitava godina biti ista, a to ne mora biti, ali se Uprava ne ograđuje.


Već se par puta postavilo pitanje vezano za isplatu dividende. Da li netko može, moliti ću lijepo dati bilo kakav suvisli odgovor, koji se odnosi na način isplate, te na koga se odnosi pravo dividende? Kako je stvar funkcionirala preteklih godina? Hvala [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][pray][pray][pray][pray] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ako drugačije nije regulirano statutom dividenda će biti isplaćena kada to potvrdi glavna skupština, što je samo formalnost, a prije toga može biti isplaćen samo predujam dividende što mora amenovati NO i Uprava.

Hogar vozi Volvo

Tko ima pravo na dividendu?

Uz zatečena stanja ZSE zadnjih par mjeseci i gubitke koji su imali svi sudionici, jedino što vrlo brzo, stabilno i dugoročno može vratiti povjerenje i kapital su upravo vrijedonosni papiri BRODARA, među kojima je, usudio bih se kazati vodeću ulogu ima ATPL-R-A, građevinari su uglavnom odradili svoje, tu i tamo ima ponešto, ali ništa ni približno dobro kao ova dionica.

Sagledajte stvari malo šire.

Pozdrav svima uz dužno poštovanje.

13,35 je blize 13 nego 14.

Jel se iskrcao onaj što je srušio cijenu?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jel se iskrcao onaj što je srušio cijenu?

Vidit ćemo nakon blokade…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Atlantska plovidba d.d. – nastavak trgovanja

Postovani,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama ATPL-R-A nastaviti u 11:35.

Na upit Upravi Atlantska plovidba d.d., o postojanju materijalnih cinjenica, ista je odgovorila da nema novih materijalnih cinjenica a koje bi utjecale na promjenu cijena dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

New Report

Close