ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Već se par puta postavilo pitanje vezano za isplatu dividende.
Da li netko može, moliti ću lijepo dati bilo kakav suvisli odgovor, koji se odnosi na način isplate, te na koga se odnosi pravo dividende?
Kako je stvar funkcionirala preteklih godina?

Hvala

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][pray][pray][pray][pray]
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

vidjeti cemo kad se odblokira, ali nešto mi ne izgleda da će još up
sad će trtaroši prodavati

semper fidelis

Čestitike dioničarima![thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Čekam neke pare za dokup zadnjih mjesec dana …. i danas mi stigle , super [embarass]

Cookie Monster

Drage kolege čestitke će kreniti kad stignemo na 4000 …
Od te cijene pa dalje su zaslužene pozicije ATPL-a.

opala!


Čekam neke pare za dokup zadnjih mjesec dana …. i danas mi stigle , super [embarass]

I meni, ali ionako sam već pun ATPL, pa ne žalim što je skocila! Ako je još netko zakasnio ima vremena, tu je jadroplov-mislim da ni on neće puno zaostajati-uglavnom je malo danas uzeo JDPL.

čudni se ovdje sveci slave....

al nikako mi nije jasna ta ljudska psiha..pa još jučer ujutro znali smo za FI…i čak se moglo dobiti visokim pozicioniranjem na bidu..istina pred kraj se moralo lupiti po bask ali..i onda ovo danas…..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


al nikako mi nije jasna ta ljudska psiha..pa još jučer ujutro znali smo za FI…i čak se moglo dobiti visokim pozicioniranjem na bidu..istina pred kraj se moralo lupiti po bask ali..i onda ovo danas…..

X ljudi koji ne prate burzu svaki dan su tek valjda jucer na vijestima saznale za super vijesti pa je ovo danas reakcija na to.

Gdje prvo stigne obavijest da se prekida blokada?vjerojatno na stranicama ZSE ali opet ko pita…

Kupujmo hrvatsko!

“Nakon zatišja i praznika, BDI vraća se u kolotečinu. Vodeći svjetski dobavljači željezne rudače Rio Tinto i BHP Billiton pred potpisivanjem su ugovora s Kinom o isporukama, što će utjecati na potražnju za brodskim prijevozom tereta i vozarinama”, ističe Balgač.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Čekam neke pare za dokup zadnjih mjesec dana …. i danas mi stigle , super [embarass]

Pravi timing. Moje jos nece dugo! Danas ovdje izlazim iz minusa napokon

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ovo je tek prva blokada ATPL-R-A danas, rekao sam kakva će cijena biti na 31.05.2008., jučer rekao da će danas biti daleeekooo iznad 2.400,00 kn. , a sada kažem i potpisujem, a zato treba iskustva, znanja i hrabrosti, da ATPL-R-A sada vrijedi s obzirom na trend minimalno 6.000,00 kn.

New Report

Close