ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo me podsjeca na vrijeme prije 9 mjeseci na forumu, samo UP, UP, UP,

izgleda da se sentiment mijenja na ATPL, vise pozitivnih nego negativnih drukerasa,
– samo, stoje li na asku?
– Pozdrav!
[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


bulakov: ” sutra neces nista kupiti barem ne po ovoj cijeni sutra je blokada odmah u 10:00 ” A zasto mislis da danas nije bila blokada a da ce sutra biti?

Za danas ne mislim vec znam da nije bila blokada. A sutra ako ne bude blokada onda neznam kad ce, kao da niste svjesni brojike od 30 miliona dolara u jednom kvartalu a jos ce doci kako kaze kolega Chill dvije nove barke. U biti sutra je test nase burze ako ATPL ne naraste to znaci da smo u velikoj banani kao trziste i da se stvarno nema love


Chill: ” … a dolaze još dvije barke…. ” ovisi kad gledaš… na ljeto dvije i još jedna pred kraj godine. Dakle 3 i to nosivosti 80,300 dwt. Dakle nosivosti 7% veće od 2 prethodno isporučena…Ako BDI ne padne ispod 7000 2009. godina će biti za poludit… p.s. ostao sam dužan nešto krivo sam izračunao P/E sa prodajom broda ako će dobit biti zbilja kako pričaju. Naime ako je redovna dobit 30 milja $$ za 1Q onda je redovni EPS 225, a krivo sam izračunao EPS sa izvanrednom dobiti (rekao sam 255) dok je zapravo oko 325 kn. Što će reći P/E 10 za redovni i P/E 7 sa izvanrednom dobiti za 2007. pri cijeni 2250 kn. Još ako dolar naraste par postotaka kroz godinu bit će veselo. Isprike za krivi izračun. Pozdrav!

Probaj vidjet koliki ce biti P/E pri ovoj cijeni sa projeciranom dobiti za 2008. manje od 5

Vozarine imaju još prostora za rast, a i dolar je na rekordno niskim razinama tako da…. who knows

Ja se bojim računati projekciju za 2008. , imam info da je Dubrvnik Air do kraja 10.mj 100% bukiran,mislim da će im tu jako rasti poslovanje takodjer,taj segment se šulja malo pomalo i evo ozbiljnog prihoda i dobiti…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

kad si malo bolje razmislim,u kakvom sranju je ZSE kad se nakon ovakve vijesti dovodi u pitanje poz. blokada, a mogla bi i past, isuse na kaj smo spali

&


ovo me podsjeca na vrijeme prije 9 mjeseci na forumu, samo UP, UP, UP,

Tako izgleda ali sve o čemu se tada pričalo i prognoziralo sada se polako događa.
Još da nije bilo ove “korekcije” ne bi morali ponavljati gradivo

Vi niste normalni, odakle takav optimizam i to zbog jednog FI, pa ovo je ZSE , ovdje ne važe fundamenti i ino, vidi ERNT dividenta , pa šta, vidi Atlantik grupu pa!!!, vidi DLKV.Ne bih se začudio da ode doli sutra, samo nek se objavi da u USA neka banka ima loše rezultate kao što skoro svaki dan čujemo, te recesija, te niska zaposlenost itd…. Imam dosta dionica s ulazom na 3380…..

Trebamo biti ponosni da imamo ovakve kompanije na ZSE,umjesto da nakon ovakvog izvješća odleti i s obzirom na trend brodara, ona pada,preeestrašno!!!!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Gospodo draga, napisao sam već kakva cijena će biti 31.05.2008., pa su rekli da ovo, da ono … prije cirka mjesec dana!

Sada i vidite i zašto!

Gledajte vijesti na HRT 1. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Upravo na HRT Benić o ATPL, možda bude sutra u zeleno !!!!!

New Report

Close