ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

brodar u usa skoro svi u plusu,neki i preko 11%

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

ja se ipričavam, cijelo vrijeme sam mislio da su prihodi 59,3 milijona dolara, kad ono dobit
ne znam što mi bi
neću više majke mi, pa ću da kupim sutra par dionica da se iskupim, evo sutra – sutra obavezno

[smiley][smiley]

&

sutra neces nista kupiti barem ne po ovoj cijeni sutra je blokada odmah u 10:00


sutra neces nista kupiti barem ne po ovoj cijeni sutra je blokada odmah u 10:00

I ja isto mislim…
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


bulakov: ” sutra neces nista kupiti barem ne po ovoj cijeni sutra je blokada odmah u 10:00 ” I ja isto mislim… [thumbsup]

Pozdrav tebi………….[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kad je objavljena vijest?

&


sutra neces nista kupiti barem ne po ovoj cijeni sutra je blokada odmah u 10:00

A zasto mislis da danas nije bila blokada a da ce sutra biti?

No pain no Game

Dečki moji nema tu blokade, sve to ide u ponor i to je to. Ako će biti blokade to će biti prema dolje [bye][bye]

moram i ja malo drukati na dolje, zamijenio sam 60% DKVS sa još ATPL prije par dana al nije mi dosta [smiley]

A sad ozbiljno – ako sutra ne ode do 2400 bar na tren onda je naše tržište u banani više nego što sam mislio. S druge strane PTKM već mjesecima govori o dobiti o 50 milja pa ni crc ni mrc. Ako sutra ne ode gore previše neke pare ću izmućkat pa šta bude…

… a dolaze još dvije barke….

dobit bude 600 milj a dionica bu sutra pala, da mi je vidjet majstore koji ruše atpl, noge bi im polomio
[shocked][shocked][shocked]

&


bulakov: ” sutra neces nista kupiti barem ne po ovoj cijeni sutra je blokada odmah u 10:00 ” A zasto mislis da danas nije bila blokada a da ce sutra biti?

Možda zato što je danas NAKON zatvaranja burze procurio podatak da je 1Q/2008 fantastičan (uz odlično GFI za 2007.), s dobiti od oko 60 mil. dolara!!! [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux


… a dolaze još dvije barke….

ovisi kad gledaš… na ljeto dvije i još jedna pred kraj godine. Dakle 3 i to nosivosti 80,300 dwt. Dakle nosivosti 7% veće od 2 prethodno isporučena…Ako BDI ne padne ispod 7000 2009. godina će biti za poludit…

p.s. ostao sam dužan nešto – krivo sam izračunao P/E. sa prodajom broda ako će dobit biti zbilja kako pričaju. Naime ako je redovna dobit 30 milja $$ za 1Q onda je redovni EPS 225, a krivo sam izračunao EPS sa izvanrednom dobiti (rekao sam 255) dok je zapravo oko 325 kn. Što će reći P/E 10 za redovni i P/E 7 sa izvanrednom dobiti za 2007. pri cijeni 2250 kn. Još ako dolar naraste par postotaka kroz godinu bit će veselo. Isprike za krivi izračun.

Pozdrav!

New Report

Close