ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa ako je problem u pomorcima…evo ja se javljam…idem na prekvalifikaciju za VKV pomorac [lol]

čudni se ovdje sveci slave....


pa ako je problem u pomorcima…evo ja se javljam…idem na prekvalifikaciju za VKV pomorac [lol]

evo ja imam kolegu na kontejnerasu i tuce jos 6 mj. pripravnickog.Bas ga danas ispratio,ide za Trst na ukrcaj.Razgovarali smo i rado bi na bulker samo ne tankeras[lol] .Inace postaje 3. casnik kad odguli jos ovih 6 mj.[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zbilja svašta, čovjek je kurtoazno izrazio žaljenje što hrvati ne idu u mornare a oni to iskoristili da straše u naslovu.

baš briga “atlantsku” da li hrvati idu u pomorce, ionako nam to samo olakšava situaciju jer se ne nitko ne treba puno opravdavati što uzima filipince i druge.

taj business bez tomislava petrova je zbilja zreo direktno za reciklažu.


Ne želim kvariti veselje, ali čuvajte se intervjua business.hr s pred. Uprave nakon 16:00 sati. Sjetite se nedavno Luke Ploče i skrivenog naloga na 4.000 kuna i sadašnje cijene.

daj molim te pojasni. kakav intervju, iza16h kojeg dana?

Slazem se da treba pricekati sluzbeno izvjesce, ali cak niti business.hr se ne bi igrao sa izmisljenim podatcima…

Ipak, puknut cu ako ne pitam cijenjene kolege koji su bili razocarani dobiti i mojih prepiski sa njima, pa evo sada ih malo podsjecam na njihove komentare, tipa “ispada da su vozili za kikiriki” itd…
[bye]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

neprofitabilno sakai i dalje!

nek idu na tečaj u grčku! [wink]

Pocetna cijena sutra? 2500? jel ce netko dat za toliko? [shocked]

evo i jedan info sa radio dubrovnika,mada je atpl izjavila da nece ulaziti u natjecaj za marinu mega-jahti ispred hotela lapad ako prostornim planom broj vezova bude ispod 300,danas je receno da je planom predvidjeno 188 vezova i da ce se atpl ipak prijaviti na natjecaj

Kolega sakai koliko bi od tih 30 milja zauzimaju izvanredni prihodi od prodaje broda?

&

Čekajte sada će vam vorda objasniti kako ATPL ništa ne valja. Tip je fakat navlakač žešći.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


neprofitabilno sakai i dalje! nek idu na tečaj u grčku! [wink]

nisam mislio na tebe Wunder, bila je to neka raprava od prije nekoliko mjeseci…

Blade, to je prihod od poslovanja redovnog… dodaj tome jos 30 mil USD izvanrednih
[proud]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

wunderkind:

neprofitabilno sakai i dalje! nek idu na tečaj u grčku! [wink]

nisam mislio na tebe Wunder, bila je to neka raprava od prije nekoliko mjeseci…

Blade, to je prihod od poslovanja redovnog… dodaj tome jos 30 mil USD izvanrednih
[proud]


ti se šališ, kako je to moguče.

kum.2007(kn) 4q.2007(kn) 1q2008(dolari)

Ovo su: prihodi 1.365.863 362.431 59.3 milijuna

rashodi 1.118.669 293.651 xxxxx

netto 239.067 73.383 30 milijuna

nekako mi ovaj omjer ne drži vodu pa zato pitam, koliko vidim rashodi su barem do sad zauzimali oko 75% prihoda, po ovom ispada da su im rashodi zauzimaju samo 50%, ispada da su se rashodi drastično smanjili

&

New Report

Close