ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 10:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Odlično izvješće, ne znam tko može imati primjedbu na GFI.

Još kad dođe FI za prvi kvartal[thumbsup]

Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Evo kako ja to vidim. TTM P/E je 12,7. Moj Forward od redovne dobiti je oko P/E 6. U svakom slucaju, forward P/E moze biti oko 2.

markko, neće ti ttf p/e biti oko 2 jer će cijena dionice sljedećih mjeseci na 5000+[thumbsup]

hate red


Evo kako ja to vidim. TTM P/E je 12,7. Moj Forward od redovne dobiti je oko P/E 6. Pitanje je koliko ce biti izvanrednih prihoda. Ocito je da prodaja jednog broda ide u 1Q2008. Ja bi rekao da mozemo ocekivato prodaju jos bar jednoga kako budu preuzimali novogradnje na proljece. Sakai? Spancir? U svakom slucaju, forward P/E moze biti oko 2.

Prva impresija ostaje ista: sve se krije u kretanju stavke “Ostali troškovi iz osnovne djelatnosti.”Ona im služi za tuning rezultata – dovedu ga točno tamo gdje žele…..

Da, i ja se tome nadam 🙂

Samo definiraj vremenski rok 🙂

Spancir,

mislio sam na tvoju procjenu koliko izvanredne dobiti mozemo ocekivati prodajom broda?
Znamo koja je prodajne cijena; znas li kolika je bila nabavna?

zamislite dok mediji danas i sutra prenesu vijest da je dobit ATPL porasla za 152 %[cool]

hate red

Ima tko kakvu info o dividendi?

Evo pokusaja dizanja

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


zamislite dok mediji danas i sutra prenesu vijest da je dobit ATPL porasla za 152 %[cool]

[yawn] Puno će nam to pomoć… Hint: KOEI

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

15M za dividentu /naravno USD/

Pokrenulo se konačno. Valjda ćemo se dovući bar na 2300 kn danas [rolleyes]

Kupnja – ATPL-R-A
3 2.251,00
94 2.250,00
8 2.245,00
5 2.221,00
8 2.220,00

Prodaja – ATPL-R-A
5 2.273,90
5 2.274,00
28 2.280,00
2 2.285,00
26 2.290,00

Ignore: KressoM, delux

15 mil $ ide za dividendu upravo javio radio Dubrovnik. Doduse to jos nije potvrdjeno na skupstini.

New Report

Close