ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…no ostali brodari na TC nazalost i ne guraju fino.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

drys 3,27%+![thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

no i dalje brodari koji su slicniji ATPL po poslovanju ne briljiraju. Kolega Davids ce objasniti sve te zackoljice, siguran sam.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ATLANTSKA PLOVIDBA D.D./REDOVNA ATPL-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.111 10,04 Osnovni račun

Nije ziher da ce se sutra vidjet promjena u prvih 10 +/-3.000 kom, ali evo za provjeru..

Ovih danasnjih 3.000 kom (ako si na njih mislio), ce se vidjet tek u petak. Ukoliko je to napravio netko iz top10, naravno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


no i dalje brodari koji su slicniji ATPL po poslovanju ne briljiraju. Kolega Davids ce objasniti sve te zackoljice, siguran sam.

Je upravuste samo su oni odradili po 10% dan prije kada je Drys otišao samo 1%,pa bi bilo previše da i danas guraju

SAM PROTIV SVIH

Geronimo, znas ti dobro na sto ja ciljam[wink]..

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ovih danasnjih 3.000 kom (ako si na njih mislio), ce se vidjet tek u petak. Ukoliko je to napravio netko iz top10, naravno.

Vec dobio packu od Ličana..
Primljeno na znanje[wink]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


no i dalje brodari koji su slicniji ATPL po poslovanju ne briljiraju. Kolega Davids ce objasniti sve te zackoljice, siguran sam.

kolega sakai drago mi je da si to primjetio!

meni su ti brodari što sam ih bolje upoznavao počeli postajati sve veća nepoznanica te ih trenutno kao takve preskačem iako ne sumnjam u dobre rezultate atpl-a iako nažalost za njih nedajem upravi plus nego jednostavno imaju sreće!


….ne sumnjam u dobre rezultate atpl-a iako nažalost za njih nedajem upravi plus nego jednostavno imaju sreće!

Haha….znači, da su stavili smetlara na čelo ATPL po tebi bi rezultati bili isti? ….a što onda SPPL i LPLH nemaju ni približno takve rezultate kao ATPL? Nemaju sreće? Haha

Ignore: KressoM, delux

Geronimo, znas ti dobro na sto ja ciljam[wink]..

Znam [thumbsup].Nego kolega Sakai jeli i vas razveselila vijest što Buffet tipuje na željeznice.Mene je osobno jako razveselila kao imaoca dionica brodarskog sektora.[wink]

SAM PROTIV SVIH

Još ću samo napomenuti da su Ameri svoj deficit zadnjih par mjeseci pokrivali sa izvozom ugljena u druge zemlje(Kina,Indija itd.)[rolleyes]

SAM PROTIV SVIH


wunderkind:

….ne sumnjam u dobre rezultate atpl-a iako nažalost za njih nedajem upravi plus nego jednostavno imaju sreće! ”

Haha….znači, da su stavili smetlara na čelo ATPL po tebi bi rezultati bili isti? ….a što onda SPPL i LPLH nemaju ni približno takve rezultate kao ATPL? Nemaju sreće? Haha

reći ću samo da je s tolkim salesom u ovom biznisu na ovakvom marketu s flotom koju oni imaju takva trenutna dobit ništa drugo nego sramota/jad i bijeda/loša!

a ti vidi zašto i kako to kažem i vjerujem da će upravo igrom slučaja što im u skorom sljedećem periodu dolaze novi brodovi sklopiti dobre ugovore i time to drastično popraviti!

inače bi svojim upravljanjem flotom napravili *censored*! [cool]

EOD

New Report

Close