ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vjerujem u dvije uzastopne blokade up ako se objavi na zse ovo za 4 nova panamaxa u Kini. Izgleda da je Causio dobro informiran. [thumbsup]

to ti je prva pa muška ha? [rolleyes] [lol]


gardist: ” Vjerujem u dvije uzastopne blokade up ako se objavi na zse ovo za 4 nova panamaxa u Kini. Izgleda da je Causio dobro informiran. [thumbsup] ” to ti je prva pa muška ha? [rolleyes] [lol]

ni pet ni šest ; nego dvije ; koga ili čega ; blokade ..

[lol] [lol] [cool]

Na ZSE objavljeno – novi panamaxi i stjecanje vlastitih dionica

evo i link

http://www.zse.hr/default.aspx?id=19116

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Vrlo dobar potez za razliku od proslog tjedna[thumbsup]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Odlične vijesti. Mislim da će ova cijena ATPL na burzi uskoro biti prošlost. [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

…nazire se svjetlo na kraju tunela 🙂

Hogar vozi Volvo

Ne bih se kladio.Više će ovisiti generalno o kretanju CROBEX-a.
Mislim da iskrcavanje velikih još nije završeno , a još uvijek nema jače kupnje.


Ne bih se kladio.Više će ovisiti generalno o kretanju CROBEX-a. Mislim da iskrcavanje velikih još nije završeno , a još uvijek nema jače kupnje.

uz par TV priloga o oporavku burze, snažnom rastu svjetskih indeksa itd. evo kumica ponovo u OIF-ovima !

Hogar vozi Volvo


ŠPANCIR: ” Ne bih se kladio.Više će ovisiti generalno o kretanju CROBEX-a. Mislim da iskrcavanje velikih još nije završeno , a još uvijek nema jače kupnje. ” uz par TV priloga o oporavku burze, snažnom rastu svjetskih indeksa itd. evo kumica ponovo u OIF-ovima !

Slažem se.
A izgleda da se stidljivo pojavljuje i kupnja.Jer , ništa bez dnevnog prometa od 20-ak mil.

Zaboravite da će se cijena dginuti na prometu od 20-ak milijuna kuna!

I love the Smell of Profits in the Morning


Ne bih se kladio.Više će ovisiti generalno o kretanju CROBEX-a. Mislim da iskrcavanje velikih još nije završeno , a još uvijek nema jače kupnje.

pa baš sam o tome razmišljao. po ovim podacima

http://www.poslovni.hr/74414.aspx

ako dodaš još ovo navodno povlačenje RBA od pola milijarde koje je uzrokovalo prošli ponedjeljak (a vjerojatno je ovaj mjesec bilo i još ponešto povučeno) ispada da su mirovinci već povukli više od 75% svojih udjela u OIF-ima.

ako još uzmemo da je istina kako se PBZ pokazao obziran prema tržištu, to bi značilo da se rizik od mirovinaca svodi na maksimalno 400 milja koje možda još imaju AZ i Erste.

New Report

Close